Autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas

Iepazīstiet tādas Nissan ARIYA autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas kā, piemēram, braukšanas joslas maiņas palīgsistēmu, inteliģento apkārtskata monitoru un citas!

Ļaujiet Nissan ARIYA ProPILOT Assist tehnoloģijām Jums palīdzēt satiksmē un novietojot automobili stāvvietā! Autovadīšana ir vienkāršāka, kad Jūs sadalāt pienākumus.

PROPILOT ASSIST TEHNOLOĢIJAS

Nissan ARIYA uz autoceļa, izmantojot ProPILOT Assist ar navigācijas savienojumu

ProPILOT Assist ar Navi-Link

ProPILOT Assist ar Navi-Link seko līdzi satiksmes plūsmai, notur Jūs automobli savas braukšanas joslas vidū un izmanto navigācijas sistēmas kartes, lai prognozētu nobrauktuves un līkumus. [1]

SAGLABĀ IEPRIEKŠ IESTATĪTU ATTĀLUMU

NOTUR JŪSU AUTOMOBILI SAVAS BRAUKŠANAS JOSLAS VIDŪ

NOLASA PRIEKŠĀ EOŠO CEĻU

Nissan ARIYA skats no aizmugures uz automobili, kas ar ProPILOT Park tiek novietots brīvajā stāvvietā

ProPILOT Park

Ļaujiet, lai Nissan ARIYA pati sevi novieto stāvvietā, nospiežot ProPILOT Park pogu! Nissan ARIYA labprāt pārņems stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un pārnesumu pārslēgšanu, un Jūs varēsiet vienkārši noskatīties uz šo procesu un izbaudīt to. [1]

Pilns tehnoloģiju kopums var palīdzēt Jums uzraudzīt to, kas notiek visapkārt

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDAS MODERNAS DROŠĪBAS IEZĪMES IR PIEEJAMAS NISSAN ARIYA?

VAI NISSAN ARIYA IR AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS TEHNOLOĢIJA?

VAI NISSAN ARIYA IR TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ, BRAUCOT ATPAKAĻGAITĀ?

[1] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

[2] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[3] Sistēmu nevajadzētu izmantot, novietojot automobili stāvvietā.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.