Autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas

Iepazīstiet tādas Nissan ARIYA autovadītāja palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas kā, piemēram, braukšanas joslas maiņas palīgsistēmu, inteliģento apkārtskata monitoru un citas!

Ļaujiet Nissan ARIYA ProPILOT tehnoloģijām Jums palīdzēt satiksmē un novietojot automobili stāvvietā! Autovadīšana ir vienkāršāka, kad Jūs sadalāt pienākumus.

PROPILOT TEHNOLOĢIJAS.

Nissan ARIYA uz autoceļa, izmantojot ProPILOT ar navigācijas savienojumu

ProPILOT ar Navi-Link

ProPILOT ar Navi-Link seko līdzi satiksmes plūsmai, notur Jūs automobli savas braukšanas joslas vidū un izmanto navigācijas sistēmas kartes, lai prognozētu nobrauktuves un līkumus. [1]

SAGLABĀ IEPRIEKŠ IESTATĪTU ATTĀLUMU

Vienas braukšanas joslas autoceļu satiksmē, kad Jūsu rokas viegli tur stūri, ProPILOT ar Navi-Link seko līdzi satiksmes plūsmai un saglabā iepriekš iestatītu attālumu no priekšā braucošā automobiļa. Tas var arī pilnībā apturēt automobili satiksmes sastrēgumos un atsākt kustību, un paātrināties, kad satiksmes plūsma atjaunojas. [1]

NOTUR JŪSU AUTOMOBILI SAVAS BRAUKŠANAS JOSLAS VIDŪ

Kad Jūs braucat pa autoceļu, sistēma veic vieglas stūrēšanas korekcijas, lai noturētu Jūsu automobili savas braukšanas joslas vidū – arī nelielos līkumos.

NOLASA PRIEKŠĀ EOŠO CEĻU

Izmantojot navigācijas sistēmas karšu datus, ProPILOT ar Navi-Link spēj atpazīt nobrauktuves un nelielus ceļa līkumus – samazinot braukšanas ātrumu, kad tas nepieciešams līdzenākam, drošākam braucienam. [1]

Nissan ARIYA skats no aizmugures uz automobili, kas ar ProPILOT Park tiek novietots brīvajā stāvvietā

ProPILOT Park

Ļaujiet, lai Nissan ARIYA pati sevi novieto stāvvietā, nospiežot ProPILOT Park pogu! Nissan ARIYA labprāt pārņems stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un pārnesumu pārslēgšanu, un Jūs varēsiet vienkārši noskatīties uz šo procesu un izbaudīt to. [1]

Pilns tehnoloģiju kopums var palīdzēt Jums uzraudzīt to, kas notiek visapkārt

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS.

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDAS MODERNAS DROŠĪBAS IEZĪMES IR PIEEJAMAS NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA ir aprīkota ar plašu mūsdienīgu autovadītāja palīgsistēmu un drošības tehnoloģiju klāstu, kuras palīdz Jums labāk pārredzēt apkārt notiekošo, esot pie stūres, un pat spēj pārņemt vadību un rīkoties, lai palīdzētu Jums izvairīties no liekām nepatikšanām.

 

Plašais palīgsistēmu klāsts ietver, piemēram, automātisko ārkārtas bremzēšanas sistēmu ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju, ārkārtas bremzēšanas sistēmu ar gājēju atpazīšanu, braucot atpakaļgaitā, un brīdinājumu par satiksmi aizmugurē, inteliģento autovadītāja noguruma brīdinājumu, inteliģento "aklās" zonas palīgsistēmu, inteliģento nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēmu, inteliģento priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēmu un citas.

VAI NISSAN ARIYA IR AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS TEHNOLOĢIJA?

Jā, Nissan ARIYA ir ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju, un tai ir arī ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju, braucot atpakaļgaitā.

 

Ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju spēj noteikt, ja pastāv risks sadurties ar priekšā esošo automobilī. Tā spēj arī noteikt gājējus un riteņbraucējus Jums priekšā. Ja nepieciešams, sistēma automātiski iedarbinās bremzes un pilnībā apstādinās automobili, lai izvairītos no sadursmes. Nissan ARIYA ir arī ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju, braucot atpakaļgaitā. Šī sistēma spēj atpazīt gājējus Jūsu automobiļa aizmugurē un, ja nepieciešams, automātiski nobremzēt. [2]

VAI NISSAN ARIYA IR TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ, BRAUCOT ATPAKAĻGAITĀ?

Jā, Nissan ARIYA ir ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju, braucot atpakaļgaitā, un brīdinājums par satiksmi aizmugurē, lai palīdzētu Jums, kad uzsākat kustību atpakaļgaitā. Papildus gājēju atpazīšanai tā spēj noteikt un brīdināt Jūs, ja no jebkuras puses tuvojas automobiļi, kurus Jūs varētu neredzēt. [2]

DODIETIES UZ PRIEKŠU!
Iepazīstiet Nissan ARIYA dizainu!
Next photo
Nissan

[1] ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

[2] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[3] Sistēmu nevajadzētu izmantot, novietojot automobili stāvvietā.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.