**Nissan Qashqai MHEV 140 6 M/T Visia 2WD sākuma cena.

[1] Paplašināta Stop/Start funkcionalitāte, kad automobilis pārvietojas brīvgaitā, ir pieejama tikai automobiļa modeļa versijām ar automātisko pārnesumkārbu.

[2] Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.

[3] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[4] Projicējošais displejs uz automobiļa vējstikla attēlo svarīgāko informāciju tā, lai tā Jums būtu redzama, vienlaikus rūpējoties par to, lai Jūs saglabātu pilnīgu uzmanību ceļam.

[5] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam.  ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai „acis vaļā / rokas uz stūres” režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši un atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, kā arī spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

[6] Amazon, Alexa un citas saistītās preču zīmes pieder Amazon.com, Inc. vai ar to saistītajiem uzņēmumiem.

[7] Lai izmantotu šo funkciju, ir nepieciešams Amazon®/Google™ konts un WiFi vai 4G pieslēgums.

[8] Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services ar savu lietotājvārdu un paroli.  Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

[9] Attēlotie aksesuāri ir standarta un/vai papildaprīkojums tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Var būt piemērojamas papildu izmaksas.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).