UNIKĀLA, ELEKTRIFICĒTA BRAUKŠANAS PIEREDZE.

Nissan Qashqai ar jauno e-POWER tehnoloģiju

Nissan Qashqai cena, sākot no(**)[*]

26 140 €

Nissan Qashqai dzinēja vizuāls attēlojums caurskatāmā, braucošā automobilī.

e-POWER

e-POWER nodrošina elektriskam automobilim raksturīgu braukšanas baudu bez nepieciešamības automobili uzlādēt

Nissan Qashqai e-POWER, kas ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, piedāvā līganāku, klusāku un, pats galvenais, ekonomiskāku braukšanu ar "EV" režīmu un e-Pedal Step tehnoloģiju.

Nissan QQ -SV - Hero

ĪPAŠĀ VERSIJA

Ekskluzīvā Qashqai Black Edition versija ar e-POWER tehnoloģiju

Qashqai e-POWER Black Edition versija apvieno elektroauto raksturīgas braukšanas sajūtas bez nepieciešamības pieslēgt automobili uzlādei ar modernām tehnoloģijām, komfortu un izteiksmīgu dizainu.

Nissan Qasqhai in the city

SPĒKA PIEDZIŅAS

Iepazīstiet Nissan Qashqai elektrificētās piedziņas versijas!

Nissan Qashqai ir pieejams ar 2 vai 4 riteņu piedziņu (1) un divām dažādām elektrificētām piedziņas versijām – kā vieglā hibrīda versija un e-POWER.

Nissan Qashqai e-POWER.

IZMĒĢINIET QASHQAI e-POWER!

Izbaudiet unikālu, elektrificētu braukšanas pieredzi!

Pirmo reizi izmēģinot Qashqai ar e-POWER tehnoloģiju, Jūs būsiet pārsteigts par sajūtām! Iepazīstiet unikālu, elektrificētu braukšanas pieredzi, ko darbina benzīna ģenerēta elektrība!

DIZAINS

​Jau atkal tas pārsteidz ar savu neatkārtojamo dizainu

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožiem LED lukturiem un izteiksmīgiem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

qashqai interjera

INTERJERS UN BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Pat tā praktiskums ir valdzinošs

Ieslīgstiet sēdekļos ar daļēju Premium ādas apdari (2) vai autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī ar masāžas funkciju! Jūs apburs pielāgojamais digitālais displejs un modernās savienojamības iespējas, (6) un, atklājot to, cik ietilpīgs ir jaunā Qashqai salons, Jūs vienkārši nespēsiet tam pretoties.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Nissan inteliģentā mobilitāte

Nissan inteliģentā mobilitāte (4) katrā braucienā liek Jums justies vēl pārliecinātākam un savienotākam. Tā uzlabo Jūsu informētību braukšanas laikā un vajadzības gadījumā pat nāk Jums talkā.

1/2 ProPILOT Assist ar Navi-Link (3)

Tas padara vienkāršāku Jūsu ceļu uz darbu un mājām, uzturot iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un palīdzot Jums būt savas braukšanas joslas vidū.

Nissan Qashqai ProPILOT Assist 2D ilustrācija.

1/2 10,8" projicējošais displejs

Autovadītāja redzamības zonā, uz automobiļa vējstikla projicējot attēlu, projicējošais displejs attēlo informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu ierobežojošās zīmes. (9)

Nissan Qashqai projicējošais displejs.

1/2 12,3" TFT ekrāns

Ar dažādām pielāgojamām izvēles iespējām 12,3” mērierīču kopums ļauj Jums pielāgot ekrānu savam personīgajam stilam.

Nissan Qashqai detalizēts informācijas panelis.

1/2 Palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas (3)

Pilns tehnoloģiju kopums uzrauga to, kas notiek Jums visapkārt.

Nissan Qashqai inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma.

SAVIENOJAMĪBA

Savienojieties ar pasauli sev apkārt!

Pateicoties savienojamības iespējām, visa Jūsu pasaule ir vien Jūsu rokas stiepiena vai balss skaņas attālumā. Modernā viedtālruņa savienojamība un bezvadu uzlāde padara dzīvi ļoti ērtu.

1/2 Viedie paziņojumi

Saņemiet paziņojumus, kad Jūsu automobilis izbrauc no noteiktas teritorijas, pārsniedz konkrētu braukšanas ātrumu un citos gadījumos! (5)

Nissan Qashqai vadība, izmantojot viedtālruni.

1/2 Bezvadu viedtālruņa uzlāde

Palieciet savienojumā un izbaudiet komfortu, izmantojot iespēju uzlādēt savu viedtālruni bezvadu režīmā!

Nissan Qashqai viedtālruņa bezvadu uzlāde.

1/2 Uzlabotas navigācijas kartes un informācija par satiksmi reāllaikā

Nissan Qashqai ļauj Jums plānot savu maršrutu, izmantojot TomTom® navigācijas kartes, un nepārtraukti atjauno informāciju, lai palīdzētu Jums izvairīties no satiksmes sastrēgumiem. (6)

Nissan Qashqai informācijas paneļa konsole.

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

Jaunā Nissan Qashqai aprīkojuma līmeņi

Jaunais Nissan Qashqai ir krosovers, kas piedāvā modernas tehnoloģijas, mūsdienīgas savienojamības iespējas, kompaktu izmēru, pievilcīgu dizainu un lielisku ietilpību. Uzziniet vairāk par jaunā Nissan Qashqai aprīkojumu!

1/2 Visia – vairāk nekā Jūs sagaidāt

Bagātīgs modernu drošības tehnoloģiju klāsts, 7" digitālās mērierīces, priekšējie un aizmugurējie LED lukturi, braukšanas režīmu izvēle, inteliģentā kruīza kontrole, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā, u. c. Šis aprīkojuma līmenis piedāvā daudz vairāk nekā Jūs sagaidāt.

Nissan Qashqai Visia.

1/2 Acenta – viss, kas Jums nepieciešams

Inteliģentā atslēga, 8" NissanConnect ekrāns, Android Auto un Apple CarPlay®, (9) atpakaļskata kamera, apsildāms vējstikls, apsildāmi priekšējie sēdekļi, apsildāma stūre un divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma – šīs ir tikai dažas no iezīmēm, kas pieejamas šajā aprīkojuma līmenī.

Nissan Qashqai Acenta.

1/2 N-Connecta – tehnoloģiju iemiesojums

Priekšejie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori, 9" NissanConnect ekrāns ar savienojamības pakalpojumiem, (4) bezvadu Apple CarPlay, (9) apkārtskata monitors un lielisks komforts ikvienam braucējam. Šis aprīkojuma līmenis nodrošina Jums pilnīgu pārliecību.

Nissan Qashqai N-Connecta.

1/2 Tekna – spēles noteikumu mainītājs

12,3" pilnībā digitāls informācijas panelis, ProPILOT Assist ar Navi-Link, projicējošais displejs, elektriski, ar brīvroku funkciju atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis, adaptīvā tālo gaismu palīgsistēma, pilns savienojamības iespēju klāsts. Šis aprīkojuma līmenis piedāvā lielisku komfortu un plašu braukšanas tehnoloģiju klāstu. (2)

Nissan Qashqai Tekna.

1/2 Tekna+ – nepārspējams pilsētas krosovers

Daļējas Premium ādas sēdekļu apdare ar priekšējo sēdekļu masāžas funkciju, inteliģentā atslēga ar autovadītāja sēdekļa un sānu spoguļu atmiņas funkciju un citas modernas tehnoloģijas un savienojamības iespējas, ko Jūs varētu vēlēties. Šī ir visbagātīgāk aprīkotā jaunā Qashqai versija.

Nissan Qashqai Tekna+.

AKSESUĀRI

Izveidojiet to atbilstošu savam personiskajam stilam!

Izskatieties lieliski, paveiciet vairāk! Ar savu inovatīvo dizainu, Nissan Qashqai dzīvesveida aksesuāri ir ideāli piemēroti gan dzīvei pilsētā, gan ģimenes atpūtai pie dabas.

1/2 Eksterjera stila komplekts – Elegance Pack

Piešķiriet savam automobilim atšķirīgu izskatu ar gaumīgām, hromētām detaļām!

Jaunā Nissan Qashqai aizmugures apdare.

1/2 Vilkšanas komplekts

Padariet savus ģimenes piedzīvojumus vēl aizraujošākus! Paņemiet līdzi arī kvadraciklu, kemperi vai laivu!

Jaunā Nissan Qashqai kvalitatīvie automobiļa salona paklājiņi un abpusējais bagāžas nodalījuma ieliktnis.

1/2 Aizsardzības komplekts

Baudiet lielāku komfortu, vienlaikus pasargājot sava Nissan Qashqai salonu!

Jaunā Nissan Qashqai bagāžas turētājs ar vieglas nostiprināšānas sistēmu.

SALĪDZINĀŠANAS RĪKS

Uzziniet, kurš Qashqai ir vispiemērotākais tieši Jums!

Apskatiet salīdzināšanas rīku, lai salīdzinātu dažādus jaunā Qashqai aprīkojuma līmeņus un atrastu to, kas ir vispiemērotākais tieši Jums!

1/2

Izveidojiet savu perfekto Qashqai!

Izveidojiet sev vispiemērotāko Qashqai, izvēloties automobiļa virsbūves krāsu, aprīkojumu un daudz ko citu!

Nissan Qashqai Tekna+ aprīkojuma līmenis.

**Nissan Qashqai MHEV 140 6 M/T Visia 2WD sākuma cena. Cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu visaktuālākās cenas, lūdzu, sazinieties ar Nissan dīleri!

[1] Paplašināta Stop/Start funkcionalitāte, kad automobilis pārvietojas brīvgaitā, ir pieejama tikai automobiļa modeļa versijām ar automātisko pārnesumkārbu.

[2] Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.

[3] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[4] Projicējošais displejs uz automobiļa vējstikla attēlo svarīgāko informāciju tā, lai tā Jums būtu redzama, vienlaikus rūpējoties par to, lai Jūs saglabātu pilnīgu uzmanību ceļam.

[5] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam.  ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai „acis vaļā / rokas uz stūres” režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši un atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, kā arī spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

[6] Amazon, Alexa un citas saistītās preču zīmes pieder Amazon.com, Inc. vai ar to saistītajiem uzņēmumiem.

[7] Lai izmantotu šo funkciju, ir nepieciešams Amazon®/Google™ konts un WiFi vai 4G pieslēgums.

[8] Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services ar savu lietotājvārdu un paroli.  Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

[9] Attēlotie aksesuāri ir standarta un/vai papildaprīkojums tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Var būt piemērojamas papildu izmaksas.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).