Ar jaunākajām tehnoloģijām:
e-Pedal un ProPILOTBLUETOOTH®

BRĪVROKU TĀLRUŅA ZVANI –

USB PIESLĒGVIETA

MŪZIKA UN UZLĀDE –

BEZATSLĒGAS PIEKĻUVE UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS POGA

Iekāpiet savā jaunajā Nissan LEAF, nospiediet pogu un brauciet! Ar Nissan inteliģento atslēgu somā vai kabatā tas ir pavisam vienkārši.

*Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

**Norādītais laiks ir 40 kWh akumulatoriem. Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, ieskaitot ātrās uzlādes stacijas veidu un stāvokli, akumulatora temperatūru un izmēru, kā arī apkārtējo gaisa temperatūru uzlādes laikā. Norādītais ātrās uzlādes laiks ir sasniedzams, izmantojot CHAdeMO kabeli. Nissan LEAF ir elektroautomobilis, kas spēj nodrošināt lielāko daļu ikdienas braucienu, un ir aprīkots ar uzlādes aizsardzības līdzekļiem, lai aizsargātu akumulatoru, veicot atkārtotas ātrās uzlādes īsā laika periodā. Laika posms, kas nepieciešams, lai veiktu atkārtotu ātro uzlādi, var būt ilgāks par norādīto, ja akumulatora paaugstinātā temperatūra ir aktivizējusi akumulatora aizsardzības sistēmu.

***Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, ieskaitot automobiļa aprīkojuma līmeni, aprīkojumu, braukšanas stilu, laika apstākļus, kravas apjomu un ceļa apstākļus. WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru izmanto, lai izmērītu vieglo pasažieru automobiļu degvielas patēriņu, CO2 izmešu apjomu, kā arī piesārņojošo vielu emisijas. Nobraucamais attālums – kombinētajā ciklā (WLTP): 270 km. Nobraucamais attālums – pilsētas ciklā (WLTP): 389 km.

NISSAN ELEKTROAUTOMOBIĻI

Pievienojieties elektriskajai revolūcijai! Brauciet ar nākotnes automobiļiem jau šodien! Nissan revolucionāro 100% elektrisko automobiļu klāsts piedāvā augstākās klases veiktspēju un vadošās tehnoloģijas, kas ļauj Jums baudīt braukšanu, neradot kaitīgos izmešus.