Ar jaunākajām tehnoloģijām:
e-Pedal un ProPILOTBLUETOOTH®

BRĪVROKU TĀLRUŅA ZVANI –

USB PIESLĒGVIETA

MŪZIKA UN UZLĀDE –

BEZATSLĒGAS PIEKĻUVE UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS POGA

Iekāpiet savā jaunajā Nissan LEAF, nospiediet pogu un brauciet! Ar Nissan inteliģento atslēgu somā vai kabatā tas ir pavisam vienkārši.

*Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

**Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, ieskaitot ātrās uzlādes stacijas veidu un stāvokli, akumulatora temperatūru un izmēru, kā arī apkārtējo gaisa temperatūru uzlādes laikā.

***Balstoties uz Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Nobraucamo attālumu var ietekmēt dažādi faktori, tostarp automobiļa aprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils, ceļa apstākļi un laika apstākļi. Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

INICIATĪVA ILGTSPĒJĪBAI

Mēs, Nissan, ticam ilgtspējīgai nākotnei un esam pārliecināti, ka tā pienāks tikai tad, ja rīkosimies tūlīt! Tāpēc mēs esam uzņēmušies vadošu lomu elektriskās mobilitātes risinājumu izstrādē, lai izveidotu "viedās pilsētas" un radītu inovāciju nākotni jau šodien.

NISSAN ELEKTROAUTOMOBIĻI

Pievienojieties elektriskajai revolūcijai! Brauciet ar nākotnes automobiļiem jau šodien! Nissan revolucionāro 100% elektrisko automobiļu klāsts piedāvā augstākās klases veiktspēju un vadošās tehnoloģijas, kas ļauj Jums baudīt braukšanu, neradot kaitīgos izmešus.