Nissan LEAF.

Nissan LEAF

100% elektrisks ģimenes automobilis.

Cena, sākot no[*]

30 749 €

Nissan LEAF, braucot pa tiltu.

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN IETAUPĪJUMS

Uzlādējiet ātrāk, nokļūstiet tālāk!

Ir lieliska sajūta izbaudīt elektromotora nodrošināto tūlītējo paātrinājumu, aptuveni 60 minūšu ātro uzlādes laiku un līdz pat 385 km (1) ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. Jaunais LEAF piedāvā vēl vairāk inovāciju, lai palielinātu nobraucamo attālumu un padarītu braukšanu vēl aizraujošāku. (2)

Nissan LEAF.

UZLĀDE UN IETAUPĪJUMS

Vienkārša, ekonomiska uzlāde

No piebraukšanas pie uzlādes ierīces līdz automobiļa uzlādes uzsākšanai, katrs Jūsu Nissan elektriskā automobiļa uzlādes solis ir dabisks, vienkāršs un norit bez jebkādas piepūles.

TEHNOLOĢIJAS

Nissan inteliģentās mobilitātes iemiesojums

Nissan LEAF ir aprīkots ar modernām inteliģentās braukšanas tehnoloģijām, ieskaitot e-Pedal un ProPILOT Assist, (3) nodrošinot papildu enerģiju un braukšanas aizrautību. 100% elektriskais Nissan LEAF ir perfekta Nissan inteliģentās mobilitātes izpausme.

1/2 PROPILOT ASSIST

Kā Jūsu uzticamais sabiedrotais, tas palīdz Jums braukt drošā attālumā no priekšā braucošā, atrasties savas braukšanas joslas vidū un vēl daudz ko citu. (4)

Vīrietis, kas stūrē Nissan LEAF – ProPILOT Assist.

1/2 Inteliģentais apkārtskata monitors

Pateicoties virtuālam 360° skatam uz Jūsu LEAF it kā no putna lidojuma skatu punkta, tas padara automobiļa novietošanu stāvvietā elementāru. (4)

Nissan LEAF apkārtskata monitors.

1/2 Nemanāma savienojamība

Esiet informēts un izklaidēts, pateicoties Apple CarPlay™ un Android Auto™ savienojamībai! (5)

Nissan LEAF – Apple CarPlay un Android Auto.

DIZAINS

Elektrizējošs izskats

Ar izteiktām, aerodinamiskām līnijām, izteiksmīgu "peldošā" jumta dizainu un Nissan raksturīgo "V-motion" priekšējo resti, Nissan LEAF izskatās tikpat moderns, kā tajā esošās tehnoloģijas. Esiet drosmīgs, atklājiet savu piedzīvojumus alkstošo dabu! Izbaudiet aizrautību, ko sniedz braukšana ar šo dinamisko, 100% elektrisko automobili!

Īpašie piedāvājumi

Uzziniet par iespēju saņemt valsts atbalstu 4 500 € apmērā!

1/2

Nissan LEAF 3/4 attēls no priekšpuses, Tekna.
Nissan LEAF, braucot pilsētā.

AKSESUĀRI

Padariet to atbilstošu savam stilam!

Aprīkojiet savu Nissan LEAF ar savai gaumei un vajadzībām atbilstošiem aksesuāriem! (6)

IZMĒRI

Nissan LEAF izmēri

100% elektrisks ģimenes hečbeks ar ietilpīgu (435 l) bagāžas nodalījumu un 60:40 dalītiem aizmugures sēdekļiem. Nissan LEAF ir kā malks svaiga gaisa vairāk nekā tikai vienā veidā.

1/2 – Kopējie izmēri

A. Kopējais augstums: 1 540 mm<br> B. Kopējais garums: 4 490 mm<br> C. Kopējais platums: 1 788 mm (bez spoguļiem)

Nissan LEAF leņķī no priekšpuses.

1/2 – Bagāžas nodalījuma ietilpība

A. Bagāžas nodalījuma ietilpība līdz 435 l (bez bagāžas nodalījuma pārsega)<br> B. Līdz 1 176 l (ar nolocītiem sēdekļiem)

Nissan LEAF konstrukcijas kontūra.

1/2 – Bagāžas nodalījuma telpa

A. Bagāžas nodalījuma maks. garums ar nolocītiem sēdekļiem: 1 618 mm<br> B. Bagāžas nodalījuma maksimālais platums: 1 239 mm

Nissan LEAF leņķī no aizmugures.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

arrow-icon

(1) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Vērtības var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Oficiālos rezultātus var ietekmēt automobiļa papildaprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.


(2) Norādītie dati attiecas uz 39 kWh (Nissan LEAF) un 59 kWh (Nissan LEAF e+) akumulatoriem. 39 kWh Nissan LEAF ātrā uzlāde no 20% līdz 80% ir iespējama aptuveni 60 min. laikā un WLTP nobraucamais attālums kombinētajā ciklā ir 270-285 km. 59 kWh Nissan LEAF ātrā uzlāde no 20% līdz 80% ir iespējama aptuveni 90 min. laikā un WLTP nobraucamais attālums kombinētajā ciklā ir līdz 385 km. Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tostarp no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās temperatūras uzlādes vietā. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir izstrādāts, lai atbalstītu lielāko daļu ikdienas braucienu, un aprīkots ar uzlādes aizsardzības tehnoloģijām, lai aizsargātu akumulatoru atkārtotas ātrās uzlādes gadījumos ar īsu laika intervālu. Ja akumulatora temperatūras dēļ tiek aktivizēta akumulatora aizsardzības tehnoloģija, secīgas ātrās uzlādes laiks var būt ilgāks. 


 (3) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(4) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) Apple CarPlay un Android Auto ir pieejamas bez maksas, atkarībā no automobiļa modeļa un/vai aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(6) Parādītie aksesuāri ir standarta un/vai papildaprīkojums tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Var būt piemērojamas papildu izmaksas.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).