Corporate sales

STŪRĒJIET SAVU BIZNESU PRETĪ PANĀKUMIEM!

NISSAN AUTOMOBIĻI JŪSU UZŅĒMUMAM –

Nissan vēlas palīdzēt nodrošināt Jūsu uzņēmuma virzību pretī panākumiem, piedāvājot Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošus produktus un pakalpojumus. Nissan automobiļu modeļu klāsts un mūsu korporatīvo klientu apkalpošanas speciālistu plašās zināšanas un pieredze noteikti palīdzēs Jums nonākt pie vispiemērotākā risinājuma tieši Jūsu biznesam.

corporate sales

SAZINIETIES AR MŪSU PROFESIONĀLAJIEM KORPORATĪVO KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTIEM!

Mūsu korporatīvo klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām vispiemērotākos Nissan automobiļus, papildu pakalpojumus un finansēšanas risinājumus.

SAZINIETIES AR MŪSU DĪLERU KORPORATĪVO KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTIEM!

ATBALSTS JŪSU PANĀKUMIEM

Nissan dīleri ir pieejami visā Latvijā, un to pieredzējušie korporatīvo klientu apkalpošanas speciālisti Jums sniegs visu nepieciešamo atbalstu, ieskaitot profesionālus padomus par Jums vispiemērotākajiem automobiļiem, aprīkojumu, papildu pakalpojumiem, apdrošināšanu un finansēšanas risinājumu izvēli atbilstoši tieši Jūsu biznesa vajadzībām.

FINANSĒŠANA

Mēs piemeklēsim vispiemērotāko automobiļu finansēšanas risinājumu atbilstoši tieši Jūsu biznesa vajadzībām.

AKSESUĀRI

Mēs piedāvājam plašu aksesuāru klāstu par pieejamām cenām, lai Jūs varētu pielāgot savus automobiļus atbilstoši sava biznesa vajadzībām.

TEHNISKĀ APKOPE

Nissan dīleri parūpēsies par Jūsu uzņēmuma autoparka apkopi un to, lai Jūsu automobiļi būtu kustībā, strādājot Jūs uzņēmuma labā.