UNIKĀLA, ELEKTRIFICĒTA BRAUKŠANAS PIEREDZE.

Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail ar e-POWER tehnoloģiju

Nissan X-Trail cena, sākot no(**)[*]

36 030 €

Nissan X-Trail ar e-POWER tehnoloģiju – braucoša automobiļa attēls.

SPĒKA PIEDZIŅA

e-POWER – unikāla, elektrificēta braukšanas pieredze

Nissan e-POWER ir unikāla, elektrificēta tehnoloģija, kuras pamatā ir efektīvs benzīna dzinējs, kas uzlādē akumulatoru, tādējādi nodrošinot atsaucīgu un klusu braukšanas pieredzi bez nepieciešamības automobili uzlādēt. Papildus tam jaunais X-Trail ir pieejams arī ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju, kas nodrošina vēl vairāk jaudas un stabilu vadāmību.

Nissan X-Trail, braucot pa kalnu ceļu.

e-POWER

Elektrificējiet savus piedzīvojumus!

Ar acumirklīgu, līganu paātrinājumu, ko nodrošina e-POWER, un nepārspējamu kontroli, ko sniedz e-4ORCE pilnpiedziņas sistēma, Jūsu automobiļa riteņi viegli tiks galā ar slidenu un nelīdzenu ceļa segumu. Ar jauno X-Trail Jūs varēsiet paplašināt savas ģimenes piedzīvojumu robežas.

EKSTERJERA DIZAINS

Bez kompromisiem starp dizainu un piedzīvojumiem

Jūsu klātbūtni skaļi piesaka stilīgi LED lukturi un izteiksmīgi priekšējie gaisa ventilācijas vārsti. Jaunais Nissan X-Trail izskatās tikpat moderns, kā tehnoloģijas tajā. Valdzinošs un gatavs piedzīvojumiem.

INTERJERS UN BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Elektrificēts 5 līdz 7 sēdvietu automobilis ar vietu visiem un visam

Sasēdiniet savā automobilī līdz pat 7 pasažieriem un aizmirstiet drāmu par to, kurš sēdēs kurā vietā! Pateicoties USB pieslēgvietām priekšā un aizmugurē, esiet nepārtrauktā savienojumā un, izmantojot inovatīvos bagāžas atdalītājus, kuri piedāvā līdz 16 dažādām konfigurācijas iespējām, pielāgojiet bagāžas nodalījumu tā, lai tas būtu ideāli piemērots katram Jūsu piedzīvojumam!

DROŠĪBAS UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Noderīgas jaunākās tehnoloģijas

Iedomājieties, kā būtu, ja ar Jums katrā braucienā būtu attapīgs un izpalīdzīgs stūrmanis! Tas brīdina Jūs, palīdz Jums novietot automobili stāvvietā, saglabāt drošu pozīciju savā braukšanas joslā un daudz ko citu! Uzziniet vairāk par visām mūsu tehnoloģijām! (1)

1/2 Līdz 35 collām izklaides un informācijas

Sekojiet līdzi informācijai 12,3” pilnībā digitālajā mērinstrumentu panelī, 12,3” NissanConnect ekrānā (2) un saņemiet norādes un noderīgu informāciju 10,8” projicējošajā displejā! (3)

Nissan X-Trail projicējošais displejs.

1/2 ProPILOT – Jūsu uzticamais sabiedrotais

ProPILOT (4) ir savienots ar navigācijas sistēmu, palīdzot pielāgoties braukšanai dažādās situācijās un atvieglojot Jūsu darbu.

Nissan X-trail ProPILOT attēls.

1/2 Inteliģentais apkārtskata monitors

Novietojiet automobili stāvēšanai ērtāk, pateicoties 360 grādu skatam uz Jūsu automobili un tā tuvāko apkārtni un dalīta ekrāna priekšpuses, aizmugures un ietves puses tuvplānu skatiem, kā arī brīdinājumiem par kustīgiem objektiem Jūsu automobiļa tuvumā! (1)

Nissan X-Trail apkārtskata monitors.

SAVIENOJAMĪBA

Esiet savienojumā ar pasauli ap Jums!

Jaunā X-Trail lielais 12,3" augstas izšķirtspējas ekrāns un NissanConnect Services viedtālruņa lietotne (5) palīdz Jums savā automobilī ienest Jūsu mīļāko mūziku un izmantot Jūsu iecienītākās viedtālruņa lietotnes, kā arī iestatīt galamērķi un vēl daudz ko citu.

1/2 NAVIGĀCIJAS INFORMĀCIJA

12,3" augstas izšķirtspējas skārienjutīgais ekrāns ir Jūsu "durvis" uz NissanConnect sistēmas sniegtajiem ieguvumiem – viegli atrodiet ceļu, pateicoties intuitīvai navigācijai, jaunākajām kartēm, reāllaika satiksmes informācijai un vēl daudz kam citam! (5)

Nissan X-Trail ekrāns.

1/2 AUTOMOBIĻA VIRTUĀLAIS PERSONĪGAIS ASISTENTS

Izmantojiet balss komandas, lai veiktu pieprasījumus no sava automobiļa, pateicoties Nissan balss vadībai! Vienkārši sakiet: „Hello, Nissan!” un pieprasiet interešu objektu informāciju vai ko citu!

Nissan X-Trail balss komandas.
Nissan X-TRAIL

AUTOMOBIĻU KONFIGURATORS

Izveidojiet savu perfekto X-Trail!

Izveidojiet sev vispiemērotāko X-Trail, izvēloties automobiļa virsbūves krāsu, aprīkojumu un daudz ko citu!

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

Izvēlieties sev piemērotāko Nissan X-Trail!

Aplūkojiet, kas jauns jaunajā X-Trail!

1/2

Nissan X-TRAIL - Packshot TEKNA -

SALĪDZINĀŠANAS RĪKS

Uzziniet, kurš X-Trail ir vispiemērotākais tieši Jums!

Apskatiet salīdzināšanas rīku, lai salīdzinātu dažādus jaunā X-Trail aprīkojuma līmeņus un atrastu to, kas ir vispiemērotākais tieši Jums!

1/2

Nissan X-TRAIL - STYLE DE VIE

AKSESUĀRI

Pielāgojiet savu X-Trail savam personiskajam stilam!

Pateicoties Nissan X-Trail plašajam aksesuāru klāstam un personalizēšanas iespējām, Jūs varat padarīt to vēl atbilstošāku savam stilam un dzīvesveidam un doties piedzīvojumos kopā ar visu savu ģimeni.

1/2 Abpusējs bagāžas nodalījuma ieliktnis

Vienā pusē ar mīkstu pārklājumu trauslāku kravu pārvadāšanai, bet otrā – ar robustāku materiālu masīvāku vai netīru bagāžu vešanai dubļainos vai sniegotos laika apstākļos.

Nissan X-Trail abpusējs bagāžas nodalījuma ieliktnis.

1/2 Premium līmeņa automobiļa salona paklājiņi

Šie Premium līmeņa automobiļa salona paklājiņi pasargā Jūsu X-Trail no dubļiem un netīrumiem un vienlaikus uzlabo komfortu.

Nissan X-Trail Premium līmeņa automobiļa salona paklājiņi.

1/2 Bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlika

Bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlika aizsargā no skrāpējumiem, kas rodas ievietojot un izņemot bagāžu no bagāžas nodalījuma.

Nissan X-Trail bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlika.

1/2 Dubļusargi

Dubļusargi pasargā Jūsu Nissan X-Trail no nevēlamām dubļu šaltīm. Pievienojiet vērtību un stilu, palīdzot aizsargāt sava automobiļa sānus!

Nissan X-Trail dubļsargi.

**Nissan X-Trail MHEV 160 Xtronic Acenta 2WD sākuma cena. Cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu visaktuālākās cenas, lūdzu, sazinieties ar Nissan dīleri! 

(1) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(2) 12,3” HD skārienekrāns ir pieejams, sākot no N-Connecta aprīkojuma līmeņa.

(3) Projicējošais displejs (Head-up Display – HUD) uz automobiļa vējstikla projicē svarīgāko informāciju tā, lai tā Jums būtu redzama, vienlaikus saglabājot pilnu Jūsu uzmanību uz ceļu.

(4) ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(5) Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

(6) Amazon, Alexa un citas saistītās preču zīmes pieder Amazon.com, Inc. vai ar to saistītajiem uzņēmumiem.

(7) Lai izmantotu šo funkciju, ir nepieciešams Amazon®/Google™ konts un Wi-Fi vai 4G pieslēgums.

(8) Apple CarPlay un Android Auto ir pieejami bez maksas atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(9) Alexa Built-In ir pieejama franču, vācu, spāņu, itāļu un angļu valodās Apvienotajā Karalistē, Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Īrijā un Austrijā.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamās iezīmes nav pieejamas, tās var nebūt pieejamas kā standarta aprīkojums vai var būt pieejamas tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).