Nissan Juke jaunā hibrīda versija

Aizraujoša, elektrificēta braukšanas pieredze.

Nissan Juke cena, sākot no(**)[*]

19 490 €

Nissan Juke kustībā pilsētā.

SPĒKA PIEDZIŅAS

Iepazīstiet Nissan Juke spēka piedziņas!

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties benzīna vai hibrīda dzinēju, Nissan Juke piedāvā aizraujošu braukšanas pieredzi un dinamisku jaudu, tajā pašā laikā samazinot degvielas patēriņu. (1)

Nissan Juke hibrīda versija.

DIZAINS

Izteiksmīgs un unikāls dizains

Izteiksmīgās, aerodinamiskās automobiļa virsbūves līnijas un izteiksmīgie priekšējie lukturi pasvītro Nissan Juke atšķirīgo stilu. Plūstošā dizaina jumts un 19" vieglmetāla diski padara šo ikonisko kupejas krosoveru unikālu un liek uz to atskatīties. (2)

Nissan Juke 3/4 skats no aizmugures, Juke ar atvērtu bagāžas nodalījumu.

IZMĒRI UN PRAKTISKUMS

Tikpat aizrautīgs un tajā pašā laikā – praktisks kā Jūs

Iepazīstiet šī attapīgi veidotā krosovera izmērus un ietilpību! Sākot ar USB pieslēgvietām priekšā un aizmugurē un beidzot ar tā ietilpīgo un pielāgojamo bagāžas nodalījumu, Nissan Juke ir kā radīts Jums un visiem Jūsu plāniem.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Viedas, atbalstošas tehnoloģijas

Nissan modernās tehnoloģijas un braukšanas palīgsistēmas palīdz savienot Jūs ar apkārtējo pasauli, uzlabot drošību, komfortu un kontroli braukšanas laikā (4).

1/2 – ProPILOT Assist

ProPILOT Assist palīdz braukt, uzturot drošu attālumu starp Jums un priekšā braucošo automobili. (3)(4)

Nissan Juke fotoattēls, atrodoties kustībā.

1/2 – Inteliģentais apkārtskata monitors

Inteliģentais apkārtskata monitors dalītā ekrānā attēlo Jūsu automobiļa priekšpuses, aizmugures un sānu skata tuvplānus, lai palīdzētu Jums viegli un ērti braukt šaurās vietās un vienkārši novietot automobili jebkurā stāvvietā. (4)

Nissan Juke novietots stāvēšanai pilsētā.

1/2 – Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma

Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma novēro satiksmi līdz pat divu Jums priekšā braucošu automobiļu attālumā. Kad sistēma priekšā konstatē pēkšņu braukšanas ātruma samazināšanos, Jūs saņemat skaņas un vizuālu brīdinājumu par nepieciešamību samazināt braukšanas ātrumu. (4)

Nissan Juke inteliģentās priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmas ilustrācija.

SAVIENOJAMĪBA

Esiet vienmēr savienojumā ar savu pasauli!

Pateicoties Nissan inteliģentajām tehnoloģijām, Jūs vienmēr varat būt savienojumā ar apkārtējo pasauli. Izmantojiet savas iecienītākās viedtālruņa lietotnes sava automobiļa ekrānā, nosūtiet informāciju par savu galamērķi uz savu automobili un paveiciet vēl daudz ko citu!

1/2 – Nemanāma savienojamība

Apple CarPlay® un Android Auto™ savieno Jūsu viedtālruni ar Jūsu Nissan Juke, lai Jūs varētu izmantot savas iecienītākās viedtālruņa lietotnes sava automobiļa ekrānā, saņemt braukšanas norādījumus, veikt tālruņa zvanus, klausīties mūziku un paveikt daudz ko citu. (6)

Nissan Juke NissanConnect ekrāns.

1/2 – NissanConnect Services viedtālruņa lietotne

NissanConnect Services viedtālruņa lietotnē Jūs varat ērti apskatīt, kur novietots Jūsu automobilis, cik tālu vēl varat aizbraukt ar degvielas bākā atlikušo degvielas daudzumu, attālināti atslēgt / aizslēgt sava automobiļa durvis un vēl daudz ko citu. (5) (7)

Nissan Juke stāvot, 3/4 skats no priekšpuses ar pilsētas fonu un viedtālruni.
Nissan Juke.

AUTOMOBIĻU KONFIGURATORS

Izveidojiet savu perfekto Juke!

Izveidojiet sev vispiemērotāko Juke, izvēloties automobiļa virsbūves krāsu, aprīkojumu un daudz ko citu!

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

Nissan Juke aprīkojuma līmeņi

Apskatiet un izpētiet Nissan Juke aprīkojuma līmeņus, un atrodiet tieši sev vispiemērotāko versiju!

1/2

Nissan Juke 3/4 statisks tuvplāns.

SALĪDZINĀŠANAS RĪKS

Uzziniet, kurš Juke ir vispiemērotākais tieši Jums!

Apskatiet salīdzināšanas rīku, lai salīdzinātu dažādus Nissan Juke aprīkojuma līmeņus un atrastu to, kas ir vispiemērotākais tieši Jums!

1/2

Nissan Juke attēls.

AKSESUĀRI

Izveidojiet to atbilstošu savam personiskajam stilam!

Papildiniet Nissan Juke ar aksesuāriem, lai padarītu to atbilstošu tieši Jūsu stilam! (9)

1/2 – Sānu spoguļu uzlikas, Carbon Black

Piešķiriet sava automobiļa sānu spoguļiem vēl stilīgāku izskatu ar šīm oglekļa melnajām sānu spoguļu uzlikām, kas radītas, lai ideāli papildinātu Jūsu Nissan Juke!

Nissan Juke sānu spoguļu uzlikas, Carbon Black.

1/2 – Uz jumta uzstādāms velosipēdu turētājs (10)

Ar šo uz Nissan Juke jumta uzstādāmo velosipēdu turētāju Jūs varēsiet droši pārvadāt līdz pat 3 velosipēdiem. (Maksimālais svars – 20 kg, piemērots riteņu izmēram 36"/91 cm.)

Nissan Juke uz jumta uzstādāms velosipēdu turētājs.

1/2 – Bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlikas

Augstas kvalitātes bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlikas no matēta alumīnija nodrošina Jūsu Nissan Juke papildu aizsardzību. Tās pasargās Jūsu automobiļa bagāžas nodalījuma slieksni no skrāpējumiem un noberzumiem, iekraujot un izkraujot bagāžu.

Nissan Juke bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlika.

Nissan Juke īpašie piedāvājumi

Apskatiet aktuālos Nissan Juke piedāvājumus!

Nissan Juke profila statisks tuvplāns.

**Nissan Juke DIG-T 114 ZS 6 M/T Visia 2WD sākuma cena. Cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu visaktuālākās cenas, lūdzu, sazinieties ar Nissan dīleri! 

(1) Salīdzinājums veikts starp Nissan Juke N-Connecta 1,0 l 114 ZS DCT versiju un Nissan Juke N-Connecta 143 ZS hibrīda versiju. Nissan Juke N-Connecta 114 ZS DCT benzīna dzinēja versijas degvielas patēriņš kombinētā ciklā(l/100 km): 6,0; CO₂ izmešu apjoms kombinētā ciklā (g/km): 137. Nissan Juke N-Connecta 143 ZS hibrīda versijas degvielas patēriņš kombinētā ciklā (l/100 km): 5,0; CO₂ izmešu apjoms kombinētā ciklā (g/km): 112. Nissan Juke ir homologēts saskaņā ar ES noteikumiem, izmantojot reālākiem braukšanas apstākļiem atbilstošo WLTP testa procedūru, tāpēc NEDC vērtības šim automobiļa modelim nav pieejamas.

(2) 19" vieglmetāla diski ir pieejami tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem.

(3) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(4) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

(6) Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Android Auto™ ir iespējams savienot tikai ar vadu! Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri! Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas, atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Apple CarPlay® nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. Android Auto™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ funkcijas.

(7) Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

(8) Bezmaksas pakalpojumi (Nissan ar Google Assistant, braukšanas vēsture un analīze, Nissan atbalsts un palīdzība, izmantojot viedtālruņa lietotni, palīdzības izsaukšana ar automobiļa ekrāna palīdzību) ir pieejami bez maksas 7 gadus atkarībā no automobiļa aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(9) Parādītie aksesuāri ir pieejami kā standarta vai izvēles aprīkojums (par papildu samaksu) tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Aksesuāru uzstādīšanai var būt piemērojamas papildu izmaksas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(10) Papildus Nissan oriģinālajiem aksesuāriem, Nissan piedāvā arī aksesuārus, kurus piegādā Nissan apstiprināti partneri. Tiem tiek nodrošināta garantija atbilstoši apstiprināto partneru noteikumiem un nosacījumiem, kas nozīmē vismaz viena gada garantiju. Lai uzzinātu papildu informāciju, lūdzum sazinieties ar savu Nissan dīleri! 

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamās iezīmes nav pieejamas, tās var nebūt pieejamas kā standarta aprīkojums vai var būt pieejamas tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).