(1) Salīdzinājums veikts starp Nissan Juke N-Connecta 1,0 l 114 ZS DCT versiju un Nissan Juke N-Connecta 143 ZS hibrīda versiju. Nissan Juke N-Connecta 114 ZS DCT benzīna dzinēja versijas degvielas patēriņš (l/100 km): lēnā ciklā: 7,5; vidējā ciklā: 5,6; ātrā ciklā: 5,1; ļoti ātrā ciklā: 6,6; kombinētā ciklā: 6,0; CO₂ izmešu apjoms kombinētā ciklā (g/km): 137. Nissan Juke N-Connecta 143 ZS hibrīda versijas degvielas patēriņš kombinētā ciklā (l/100 km): 5,1; CO₂ izmešu apjoms kombinētā ciklā (g/km): 115. Nissan Juke ir homologēts saskaņā ar ES noteikumiem, izmantojot reālākiem braukšanas apstākļiem atbilstošo WLTP testa procedūru, tāpēc NEDC vērtības šim automobiļa modelim nav pieejamas.

(2) 19" vieglmetāla diski ir pieejami tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem.

(3) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(4) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

(6) Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Android Auto™ ir iespējams savienot tikai ar vadu! Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri! Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas, atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Apple CarPlay® nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. Android Auto™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ funkcijas.

(7) Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

(8) Bezmaksas pakalpojumi (Nissan ar Google Assistant, braukšanas vēsture un analīze, Nissan atbalsts un palīdzība, izmantojot viedtālruņa lietotni, palīdzības izsaukšana ar automobiļa ekrāna palīdzību) ir pieejami bez maksas 7 gadus atkarībā no automobiļa aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(9) Parādītie aksesuāri ir pieejami kā standarta vai izvēles aprīkojums (par papildu samaksu) tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Aksesuāru uzstādīšanai var būt piemērojamas papildu izmaksas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(10) Papildus Nissan oriģinālajiem aksesuāriem, Nissan piedāvā arī aksesuārus, kurus piegādā Nissan apstiprināti partneri. Tiem tiek nodrošināta garantija atbilstoši apstiprināto partneru noteikumiem un nosacījumiem, kas nozīmē vismaz viena gada garantiju. Lai uzzinātu papildu informāciju, lūdzum sazinieties ar savu Nissan dīleri! 

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamās iezīmes nav pieejamas, tās var nebūt pieejamas kā standarta aprīkojums vai var būt pieejamas tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).