(1) 19" vieglmetāla diski ir pieejami tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem.

(2) ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu! 

(3) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(4) Lai izmantotu NissanConnect pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect Services lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect Services viedtālruņa lietotnē ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides iespēju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte. Apple CarPlay un Android Auto ir pieejami bez maksas atkarībā no automobiļa modeļa un/vai aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

(6) Bezmaksas pakalpojumi (Nissan ar Google Assistant, braukšanas vēsture un analīze, Nissan atbalsts un palīdzība, izmantojot viedtālruņa lietotni, palīdzības izsaukšana ar automobiļa ekrāna palīdzību) ir pieejami bez maksas 7 gadus atkarībā no automobiļa aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(7) Attēlotie aksesuāri ir standarta un/vai papildaprīkojums tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Var būt piemērojamas papildu izmaksas.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).