Veidojiet savienojumu ar pasauli ap Jums!

Kad Jums ir iespēja darīt to, ko vēlaties un kad vēlaties, Jūs var nokļūt jebkur, kur vēlaties.

Ir laba sajūta zināt, ka Jūsu automobilis Jūsos klausās, pateicoties automobiļa virtuālajam personīgajam asistentam.

AUTOMOBIĻA VIRTUĀLAIS PERSONĪGAIS ASISTENTS

Nissan ARIYA cilvēks runā, lai parādītu hey Nissan balss vadību

Nissan balss vadība

Sakiet "Sveiks, Nissan, ieslēdz klimata kontroli!" vai "Sveiks, Nissan, izlasi jaunāko īsziņu!" un sniedziet citas norādes! Intuitīvākai kontrolei Jūsu Nissan ARIYA saprot īpašas balss komandas izteiktas parastā runātā valodā. [8]

Pielāgojiet informācijas paneli, pārvaldiet savus braucienus, attālināti izveidojiet savienojumu ar savu automobili!

BŪTISKA INFORMĀCIJA

Nissan ARIYA skārienjutīgā integrētā ekrāna saskarne

Integrēta ekrāna saskarne

Sadaliet svarīgāko automobiļa informāciju starp diviem 12,3" ekrāniem – informācijas un izklaides ekrānu un digitālo kombinēto mērinstrumentu paneli!

Nissan ARIYA viedtālrunis ar redzamu aplikāciju NissanConnect pakalpojumi

NissanConnect Services lietotne

Iepazīstieties ar savu jauno ceļabiedru! Ar NissanConnect Services lietotni Jūs varat attālināti kontrolēt dažādas sava automobiļa funkcijas, piemēram, attālināti aizslēgt vai atslēgt tā durvis, attālināti ieslēgt klimata kontroli u. c. [3]

Atklājiet dažādus savienojumu izveides veidus!

ESIET SINHRONIZĒTI!

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDAS TEHNOLOĢIJAS UN SAVIENOJAMĪBAS IEZĪMES PIEDĀVĀ NISSAN ARIYA?

VAI NISSAN ARIYA IR PIEEJAMS APPLE CARPLAY UN ANDROID AUTO?

CIK LIELI EKRĀNI IR NISSAN ARIYA?

[1] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[2] Lai lietotu NissanConnect pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect Services lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

[3] Apple CarPlay un Android Auto ir pieejamas bez maksas atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[4] Viedtālruņa savienojuma veidošanu, lai izmantotu NissanConnect, drīkst veikt tikai tad, kad automobilis ir droši novietots stāvvietā. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

[5] Bezmaksas pakalpojumi (Nissan ar Google Assistant, braukšanas vēsture un analīze, Nissan atbalsts un palīdzība, izmantojot viedtālruņa lietotni, palīdzības izsaukšana ar automobiļa ekrāna palīdzību) ir pieejami bez maksas 7 gadus atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[6] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši un atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, kā arī spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

[7] Nissan balss kontrole nav pieejama latviešu valodā.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamās iezīmes nav pieejamas, tās var nebūt pieejamas kā standarta aprīkojums vai var būt pieejamas tikai kā izvēles aprīkojums.