Veidojiet savienojumu ar pasauli ap Jums!

Kad Jums ir iespēja darīt to, ko vēlaties – un kad vēlaties – pieredze Jūs var aizvest visur.

Tā ir laba sajūta – zināt, ka Jūsu automobilis Jūs dzird. Paldies inteliģentajai "personīgā asistenta" tehnoloģijai!

BALSS VADĪBA.

Nissan ARIYA cilvēks runā, lai parādītu hey Nissan balss vadību

Nissan virtuālais "personīgais asistents"

Jūsu Nissan ARIYA dzird un saprot balss komandas dabiskā valodā, lai izpildītu Jūsu prasīto.

Automobilī iebūvētā Alexa Built-In

Jūs varat runāt ar savu Nissan ARIYA, lai pārvaldītu savu māju no sava automobiļa, izmantojot iebūvētās Alexa Built-In iespējas.

Nissan ARIYA paneļa ekrāni, kuros parādīta Amazon Alexa iebūvētā runas atpazīšana

Vienmēr atjaunināta un gatava turpmākajam

ATTĀLINĀTĀ PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀŠANA.

Nissan ARIYA, kurā attēlots, kā aparatūrprogrammatūras atjauninājumi tiek noraidīti uz automobili

Katra Nissan ARIYA ir jaunākā Nissan ARIYA

Pateicoties programmatūras atjauninājumiem pa gaisu, Jūsu automobiļa programmatūra būs vienmēr atjaunināta atbilstoši visjaunākajai versijai. Tādējādi šodien nopirktā Nissan ARIYA būs tikpat atjaunināta, kā tā būtu rīt.

Pielāgojiet informācijas paneli, pārvaldiet savus braucienus, attālināti kontrolējiet savu krosoveru!

BŪTISKA INFORMĀCIJA.

Nissan ARIYA skārienjutīgā integrētā ekrāna saskarne

Integrēta ekrāna saskarne

Sadaliet svarīgāko automobiļa informāciju starp diviem 12,3" ekrāniem – informācijas un izklaides ekrānu un digitālo kombinēto mērinstrumentu paneli!

Nissan ARIYA skārienjutīgais ekrāns, kurā redzams inteliģentais maršruta plānotājs

Inteliģentais maršruta plānotājs

Iestatiet labāko brauciena maršrutu un apskatiet uzlādes staciju atrašanās vietas pa ceļam! [1]

NissanConnect Services lietotne

Iepazīstiet savu jauno, uzticamo sabiedroto! Izmantojiet viedtālruņa lietotni, lai attālinātu aizslēgtu/atslēgtu sava automobiļa durvis, sāktu uzlādi un paveiktu citas darbības! [2]

Nissan ARIYA viedtālrunis ar redzamu aplikāciju NissanConnect pakalpojumi

Atklājiet dažādus savienojumu izveides veidus!

ESIET SINHRONIZĒTI!

Biežāk uzdotie jautājumi

DODIETIES UZ PRIEKŠU
Iepazīstiet virtuālo Nissan ARIYA!
Next photo
Nissan

[1] Jūs nedrīkstiet paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[2] Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

[3] Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).

[4] Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

[5] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[6] Atsevišķu funkciju reaģētspēju un izmantošanu var ietekmēt vāja tīkla pārklājuma uztveramība automobilī. Optimālai izmantošanai, lūdzu, pārliecinieties, ka automobilī ir labs tīkla pārklājums! 

[7] ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.