Nobraucamais attālums un uzlāde

Nissan turpina ieviest inovācijas, un Nissan ARIYA izaicina ierasto. Tas ir kas vairāk nekā tikai elektroautomobilis. Tas ir jauns braukšanas veids.

Elpu aizraujošas iespējas

AKUMULATORI UN PIEDZIŅAS SISTĒMAS

Nissan ARIYA izbrauc ceļa līkumu ainaviskā vietā, skats no paaugstināta skatu punkta

Sāciet ar perfektu atbilstību!

Piedāvājumam balstoties uz dažādām akumulatoru, motoru, asu kombinācijām, katrs autovadītājs var atrast tieši sev perfekti piemērotu Nissan ARIYA. Atklājiet to, kura versija ir vispiemērotākā tieši Jums!

Nissan ARIYA 63 kWh

Nissan ARIYA 87 kWh

Nissan ARIYA 87 KWH e-4ORCE

Nissan ARIYA sniedz jauna veida brīvību

CIK TĀLU VARAT AIZBRAUKT AR SAVU NISSAN ARIYA?

Jūsu 100% elektriskā Nissan ARIYA ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu var ietekmēt gan klimatiskie apstākļi un gaisa temperatūra, gan vidējais braukšanas ātrums, akumulatora uzlādes līmenis un pat tas, cik daudz tiek izmantots ietilpīgais bagāžas nodalījums.

Saglabājiet augstu enerģijas līmeni un vēl augstākas ekspektācijas! Līdz pat 536 km nobraucamais attālums. [1] [2]

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

Nissan Aryia Home charging type 2

Uzlādes ierīce mājās

Izmantojot 240 V uzlādes ierīci, izbaudiet vienkāršāku dzīvi un atvadieties no degvielas uzpildes staciju apmeklēšanas! Pievienojiet Nissan ARIYA standarta mājsaimniecības elektrotīkla kontaktligzdi vai pa nakti uzlādējiet savu Nissan ARIYA līdz 100%, pievienojot to speciāli uzstādītai 7,4 vai 22 kW maiņstrāvas uzlādes ierīcei mājās! [3]

Ātrā uzlāde un uzlāde, esot ceļā

Pievienojiet savu ARIYA 480 V CCS2 ātrajai uzlādei (DC 130 kW) kādā no vairāk nekā 8000 uzlādes stacijām Eiropā un uzlādējiet to līdz 80% tikai aptuveni 35 minūšu laikā! (Uzlādes laiks var mainīties, jo to var ietekmēt dažādi faktori.) [4]


ARIYA 63 kWh 
No 20% līdz 80% uzlāde – aptuveni 35 minūtēs.


ARIYA 87 kWh 
No 20% līdz 80% uzlāde – aptuveni 40 minūtēs.

Norādītais uzlādes ātrums un uzlādes laiks ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, akumulatora temperatūras. [4]

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Gudra uzlāde

Ieplānojiet Nissan ARIYA uzlādi savā viedtālrunī un izvēlieties laiku, kad elektrības cena ir mazāka!

Cik daudz Jūs ietaupīsiet, braucot ar Nissan ARIYA?

Paeksperimentējiet ar rīku, izvēlieties dzinēja veidu, pievienojiet degvielas un elektroenerģijas cenas Jūsu atrašanās vietā un modelējiet potenciālos ietaupījumus, kādus varētu iegūt, pārsēžoties 100% elektriskā automobilī! Rīks ļauj iegūt indikatīvu elektroenerģijas izmaksu aprēķinu 100% elektriskajam Nissan ARIYA un, izmantojot lietotāja sniegto informāciju, salīdzina to ar cita automobiļa degvielas izmaksām.

Nissan ARIYA elektroenerģijas patēriņu aprēķina, izmantojot jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa cikla datus. Vērtības ir norādītas tikai ilustrējošiem un salīdzinošiem nolūkiem, un tās ietekmē vairāki parametri, tādi kā papildu aprīkojums, akumulatora stāvoklis, gaisa kondicionēšanas sistēmas lietošana, tehniskā apkope, autovadīšanas stils, kā arī tādi ar automobili nesaistīti faktori kā laika apstākļi, izvēlētais maršruts, braukšanas paradumi u. c. Faktiskie rezultāti var atšķirties.

Kaitīgo izmešu neradīšana braucot, ir tikai sākums, Nissan ARIYA piedāvā vēl daudz citu labumu

ELEKTROAUTOMOBIĻU PRIEKŠROCĪBAS

Nissan ARIYA tiek uzlādēts mājās, automobiļa novietnē

Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Tā kā elektromobilim ir mazāk kustīgu detaļu nekā parastajam automobilim, Jūs varat izbaudīt zemākas automobiļa tehnisko apkopju izmaksas.

IESPĒJA SAŅEMT VALSTS ATBALSTU

Papildus citiem atvieglojumiem un priekšrocībām šobrīd jaunu elektroautomobiļu iegādei privātpersonām ir pieejams valsts atbalsts 4 500 € apmērā.

Citas priekšrocības un ieguvumi

Latvijā elektromobiļiem un to īpašniekiem ir noteikti atvieglojumi un priekšrocības, piemēram, netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, tiem ir samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme un ne tikai. Ja automobilis ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, ar to var braukt pa sabiedriskā transporta braukšanas joslu, kas atvieglo pārvietošanos pilsētā, kā arī Rīgā, "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās un Liepājā, pašvaldības maksas stāvvietās, to var novietot bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDS IR AR NISSAN ARIYA NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS?

VAI NISSAN ARIYA UZLĀDE IR LĒTĀKA PAR DEGVIELU?

[1] WLTP cikls tiks apstiprināts pēc oficiālās homologācijas 2022. gadā

[2] Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Vērtības var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Oficiālos rezultātus var ietekmēt automobiļa papildaprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

[3]  Nissan ARIYA maksimālā maiņstrāvas uzlādes jauda ir 7 kW. Norādītais uzlādes laiks atbilst uzlādei ar Type 2 uzlādes kabeli (Mode 3) ar 32 A.

[4] Norādītie dati attiecas uz 63 kWh un 87 kWh akumulatoriem. Uzlādes ātrums un laiks ir atkarīgs no dažādiem apstākļiem, tostarp lādētāja veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras, kā arī apkārtējās vides gaisa temperatūras. Auksta klimata apstākļos var būt nepieciešams ieslēgt iebūvēto akumulatora apsildi, lai uzlabotu ātrās uzlādes ātrumu. Lai sasniegtu norādīto ātrās uzlādes laiku, ir nepieciešams ātrās uzlādes CCS 2 lādētājs (DC 130 kW). Nissan ARIYA ir aprīkota ar uzlādes aizsardzības tehnoloģijām, lai aizsargātu akumulatoru atkārtotas ātrās uzlādes gadījumos ar īsu laikā intervālu. Ja akumulatora temperatūras dēļ tiek aktivizēta akumulatora aizsardzības tehnoloģija, secīgas ātrās uzlādes laiks var būt ilgāks.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamās iezīmes nav pieejamas, tās var nebūt pieejamas kā standarta aprīkojums vai var būt pieejamas tikai kā izvēles aprīkojums.

  Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).