Nobraucamais attālums un uzlāde

Nissan turpina ieviest inovācijas, un Nissan ARIYA izaicina ierasto. Tas ir kas vairāk nekā tikai elektroautomobilis. Tas ir jauns braukšanas veids.

Elpu aizraujošas iespējas

AKUMULATORI UN PIEDZIŅAS SISTĒMAS.

Nissan ARIYA izbrauc ceļa līkumu ainaviskā vietā, skats no paaugstināta skatu punkta

Sāciet ar perfektu atbilstību!

Piedāvājumam balstoties uz dažādām akumulatoru, motoru, asu kombinācijām, katrs autovadītājs var atrast tieši sev perfekti piemērotu Nissan ARIYA. Atklājiet to, kura versija ir vispiemērotākā tieši Jums!

Nissan ARIYA 63 kWh

Piemērotākā izvēle ikdienas braucējiem ar ģimenēm, kas dodas nedēļas nogales piedzīvojumos un kam nav nepieciešams regulāri doties garos izbraucienos. Kupejas krosovera stila elektromobilis ar priekšpiedziņu, 218 ZS (160 kW) un 300 Nm lielu griezes momentu, 160 km/h maksimālo ātrumu un līdz 360 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. [1] [2]

Nissan ARIYA 87 kWh

Maksimāli palielināts nobraucamais attālums, kas ļaus veikt lielākus attālumus līdzīgi kā ar benzīnu darbināmiem automobiļiem. Priekšpiedziņa, 242 ZS (178 kW) un 300 Nm liels griezes moments nodrošina tādu pašu sniegumu kā Nissan ARIYA 63 kWh versija, taču piedāvā līdz pat 500 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. [1] [2]

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh

Labākais no abām "pasaulēm" – šis elektromobilis ļaus veikt lielāku attālumu un izmantot visas praktiskās e-4ORCE tehnoloģijas priekšrocības, kas no jauna definē Premium klases braukšanas pieredzi. 306 ZS (225 kW) ar 600 Nm griezes momentu, 200 km/h maksimālo ātrumu un līdz pat 460 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. [1] [2]

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh Performance

Unikāla dizaina elektromobilis, kas piedāvā vislabāko veiktspējas un tehnoloģiju apvienojumu ar divmotoru pilnpiedziņas sistēmu, kas attīsta pārsteidzošu 394 ZS (290 kW) jaudu, no 0 līdz 100 km/h ieskrienas 5,1 sekundē un piedāvā līdz pat 400 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. [1] [2]

Saglabājiet augstu enerģijas līmeni un vēl augstākas ekspektācijas! Līdz pat 500 km nobraucamais attālums. [1] [2]

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE.

Nissan ARIYA, viedtālrunis rāda uzlādes informāciju

Gudra uzlāde

Ieplānojiet uzlādi mājās savā viedtālrunī un izvēlieties laiku, kad ir mazāks elektrotīkla noslogojums!

Uzlādes ierīce mājās

Vienkāršākais veids, kā uzlādēt savu elektroautomobili mājās, ir lietot profesionāli uzstādītu, īpašu maiņstrāvas uzlādes ierīci, izmantojot komplektā iekļauto Type 2 kabeli.

Nissan Aryia 2. veida mājas uzlāde

Kaitīgo izmešu neradīšana braucot ir tikai sākums. Nissan ARIYA piedāvā vēl daudz citu labumu.

ELEKTROAUTOMOBIĻU PRIEKŠROCĪBAS.

Nissan ARIYA tiek uzlādēts mājās, automobiļa novietnē

Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Tā kā elektroautomobiļiem ir mazāk kustīgo daļu nekā parastajiem automobiļiem, tad Jūs varat ietaupīt izmaksas, kas saistītas ar dārgo rezerves daļu iegādi nomaiņai.

Citas priekšrocības un ieguvumi

Latvijā elektromobiļiem un to īpašniekiem ir noteikti atvieglojumi un priekšrocības, piemēram, netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, tiem ir samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme un ne tikai. Ja automobilis ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, ar to var braukt pa sabiedriskā transporta braukšanas joslu, kas atvieglo pārvietošanos pilsētā, kā arī Rīgā, "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās un Liepājā, pašvaldības maksas stāvvietās, to var novietot bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDS IR AR NISSAN ARIYA NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS?

Nissan ARIYA ir līdz 360 km (WLTP kombinētais) ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums 63 kWh versijai un līdz 500 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums 87 kWh versijai. [1] [2] Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, nospiediet šeit

VAI NISSAN ARIYA UZLĀDE IR LĒTĀKA PAR DEGVIELU?

100 km brauciens ar elektroautomobili izmaksā no aptuveni 2 – 2,5 €, lādējot mājās, līdz aptuveni 4 – 4,5 €, lādējot ātrajā uzlādes stacijā. Salīdziniet to ar benzīna vai dīzeļdegvielas cenu 100 km braucienam, un ietaupījums būs acīmredzams!

DODIETIES UZ PRIEKŠU!
Uzziniet vairāk par autovadītāja palīgsistēmām un drošību!
Next photo
Nissan

[1] Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

[2] Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.