Nobraucamais attālums un uzlāde

Nissan turpina ieviest inovācijas, un Nissan ARIYA izaicina ierasto. Tas ir kas vairāk nekā tikai elektroautomobilis. Tas ir jauns braukšanas veids.

Elpu aizraujošas iespējas

AKUMULATORI UN PIEDZIŅAS SISTĒMAS.

Nissan ARIYA izbrauc ceļa līkumu ainaviskā vietā, skats no paaugstināta skatu punkta

Sāciet ar perfektu atbilstību!

Piedāvājumam balstoties uz dažādām akumulatoru, motoru, asu kombinācijām, katrs autovadītājs var atrast tieši sev perfekti piemērotu Nissan ARIYA. Atklājiet to, kura versija ir vispiemērotākā tieši Jums!

Saglabājiet augstu enerģijas līmeni un vēl augstākas ekspektācijas! Līdz pat 520 km nobraucamais attālums. [1] [2]

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE.

Nissan ARIYA, viedtālrunis rāda uzlādes informāciju

Gudra uzlāde

Ieplānojiet uzlādi mājās savā viedtālrunī un izvēlieties laiku, kad ir mazāks elektrotīkla noslogojums!

Uzlādes ierīce mājās

Vienkāršākais veids, kā uzlādēt savu elektroautomobili mājās, ir lietot profesionāli uzstādītu, īpašu maiņstrāvas uzlādes ierīci, izmantojot komplektā iekļauto Type 2 kabeli.

Nissan Aryia 2. veida mājas uzlāde

Kaitīgo izmešu neradīšana braucot ir tikai sākums. Nissan ARIYA piedāvā vēl daudz citu labumu.

ELEKTROAUTOMOBIĻU PRIEKŠROCĪBAS.

Nissan ARIYA tiek uzlādēts mājās, automobiļa novietnē

Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Tā kā elektroautomobiļiem ir mazāk kustīgo daļu nekā parastajiem automobiļiem, tad Jūs varat ietaupīt izmaksas, kas saistītas ar dārgo rezerves daļu iegādi nomaiņai.

Citas priekšrocības un ieguvumi

Latvijā elektromobiļiem un to īpašniekiem ir noteikti atvieglojumi un priekšrocības, piemēram, netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, tiem ir samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme un ne tikai. Ja automobilis ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, ar to var braukt pa sabiedriskā transporta braukšanas joslu, kas atvieglo pārvietošanos pilsētā, kā arī Rīgā, "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās un Liepājā, pašvaldības maksas stāvvietās, to var novietot bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

DODIETIES UZ PRIEKŠU!
Uzziniet vairāk par autovadītāja palīgsistēmām un drošību!
Next photo
Nissan

[1] Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

[2] Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.