Nissan ARIYA biežāk uzdotie jautājumi

Filtrēt pēc
Filtrēt pēc

*Cena ir atkarīga no elektroenerģijas tarifa. Lai uzzinātu precīzas izmaksas, veiciet aprēķinus, balstoties uz savu elektroenerģijas pieslēguma tarifu!

[1] Tiks apstirpināts pēc homologācijas saņemšanas.

[2] Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Rezultāti var neattēlot reālos braukšanas rezultātus. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa papildaprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un braukšanas apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

[3] CO2 izmešu apjoms kombinētajā ciklā: 0 g/km. Nulles CO2 izmešu līmenis braukšanas laikā.

[4] Sniegtie dati pamatojas uz iekšējiem pārbaudes datiem. Informācijai ir ilustrējoša nozīme un tā neattiecas uz kādu konkrētu automobili. Informācija nav uzskatāma par piedāvājuma daļu. Dati var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvēles aprīkojuma, akumulatora stāvokļa, klimata kontroles izmantošanas, tehniskās apkopes, autovadīšanas dinamikas un ar automobili nesaistītiem faktoriem, tādiem kā, piemēram, laikapstākļi, faktiskais maršruts u. c. Faktiskie rezultāti var atšķirties. Nissan patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sniegto informāciju.

[5] Uzziniet vairāk par ieguvumiem un priekšrocībām no sava Nissan dīlera!

[6] Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tanī skaitā no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās gaisa temperatūras uzlādes vietā.

[7] Atsevišķu funkciju reaģētspēju un izmantošanu var ietekmēt vāja tīkla pārklājuma uztveramība automobilī. Optimālai izmantošanai, lūdzu pārliecinieties, ka automobilī ir labs tīkla pārklājums!

[8] Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Lejupielādējiet bezmaksas NissanConnect Services lietotni, izveidojiet lietotājvārdu un paroli! Savienojiet savu viedtālruni ar savu Nissan automobili, kas aprīkots ar NissanConnect Services, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli! Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

[9] Jūs nedrīkstiet paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[10] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

[11] Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

[12] Dažas ādas apdares daļas var būt no mākslīgās ādas. Blue krāsa ir pieejama vienīgi "Nappa" ādas apdarei.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums.

Atsevišķas iezīmes un aprīkojums ir pieejams atkarībā no versijas, kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).