Nissan ARIYA ar e-4ORCE 4x4 tehnoloģiju

Sajūsmu raisoša 100% elektriska braukšanas pieredze.

Iepazīstieties ar Nissan 100% elektrisko krosoveru! Spēks, kas demonstrē savu jaudu. Jūs. Es. Mēs visi.

Cena, sākot no[*]

46 990 €

DIZAINS

Nissan ARIYA atspoguļo Nissan jauno redzējumu

Nissan ARIYA ir iespaidīgs Nissan jaunā redzējuma atspoguļojums. Viena "horizonta" līnija aizvieto asas kontūras. Jaunie, plānie LED priekšējie lukturi spoži izgaismo ceļu naktī. Automobiļa salona vienlīmeņa grīda rada plašas ložas sajūtu, kas iepriecina visus braucējus.

IZMĒRI

Nissan ARIYA izmēri

Ar plašu stāju un viesistabas cienīgu interjeru, Nissan ARIYA Jūs jutīsieties droši un komfortabli visu braucienu laikā.

1/2 – Kopējie izmēri

A. Kopējais augstums: 1 650 mm<br> B. Kopējais garums: 4 595 mm<br> C. Kopējais platums: 1 850 mm (bez sānu spoguļiem)

Nissan ARIYA leņķī no priekšpuses.

1/2 – Bagāžas nodalījuma ietilpība

A. Bagāžas nodalījuma ietilpība līdz 468 l (bez bagāžas nodalījuma pārsega)<br> B. Līdz 1 350 l (ar nolocītiem sēdekļiem)

Nissan ARIYA konstrukcijas kontūra.

1/2 – Bagāžas nodalījuma telpa

A. Bagāžas nodalījuma maks. garums ar nolocītiem sēdekļiem: 1 702 mm<br> B. Bagāžas nodalījuma maksimālais platums: 1 389 mm

Nissan ARIYA leņķī no aizmugures.
Nissan ARIYA priekšpuses skats uz sniegota autoceļa

ELEKTROAUTOMOBIĻA SNIEGUMS

Elektrificējoša braukšana

Ar e-4ORCE tehnoloģiju, diviem motoriem un unikālu pilnpiedziņas tehnoloģiju Nissan ARIYA piedāvā perfektu līdzsvaru starp jaudu un nebijušu kontroli visās situācijās. Sāciet ar visu četru riteņu tūlītēju griezes momentu! Izbrauciet visur ar piedziņu visiem laikapstākļiem! Precīzi izbrauciet līkumus un izbaudiet katru minūti pie stūres, vienlaikus baudot automobiļa līdzeno gaitu!

Nissan ARIYA izbrauc ceļa līkumu ainaviskā vietā, skats no paaugstināta skatu punkta

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

Uzlādējiet un dodieties ceļā!

Iepazīstiet to netraucēti! Ar līdz pat 536 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu Jūs nekas neaizkavēs. Akumulatoru izvēle un divu vai četru riteņu piedziņa piedāvā Jums tādu braukšanu un nobraucamo attālumu, kādu vēlaties. Steidzaties? Aptuveni 40 minūšu laikā ar ātrās uzlādes palīdzību Jūs varēsiet papildināt nobraucamo attālumu par aptuveni 300 km. (1) (2) (9)

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Modernas tehnoloģijas, mazāk stresa

Jūtieties drošāk un pārliecinātāk! Autovadītāja palīgsistēmas piedāvā Jums dažāda līmeņa palīdzību. Intensīva satiksme? Maz vietas autostāvvietā? Ļaujiet Nissan ARIYA Jums palīdzēt! (4)

1/2 ProPILOT Assist ar Navi-Link

Nissan ARIYA piedāvā ProPILOT Assist tehnoloģiju, kas radīta, lai padarītu Jūsu braucienus drošākus, vienkāršākus un ērtākus, vienlaicīgi ļaujot Jums izbaudīt autovadīšanas prieku. (5)

Nissan ARIYA ProPILOT Assist ar Navi-Link.

1/2 ProPILOT Park

Nospiediet un turiet ProPILOT Park pogu, un skatieties, kā Nissan ARIYA pati sevi novieto sāvvietā! (5)

Nissan ARIYA ProPILOT Park.

1/2 Projicējošais displejs

Turiet svarīgu informāciju savā redzamības zonā! Redziet braukšanas ātrumu, navigācijas norādes, ProPILOT Assist statusu un daudz ko citu! (5)

Nissan ARIYA projicējošais displejs.

SAVIENOJAMĪBA

Sazinieties ar balsi vai pieskārienu!

Mijiedarbojieties ar savu Nissan ARIYA jaunos veidos! Izveidojiet savienojumu ar savu pasauli nemanāmi un gūstiet labāko no katras pieredzes!

1/2 AUTOMOBIĻA VIRTUĀLAIS PERSONĪGAIS ASISTENTS

Izmantojiet balss komandas, lai veiktu pieprasījumus no sava automobiļa, pateicoties Nissan balss vadībai! Vienkārši sakiet: „Hello, Nissan!” un pieprasiet interešu objektu informāciju vai ko citu!

Runājošs cilvēks Nissan ARIYA salonā, ilustrējot Amazon Alexa iebūvēto balss komandu funkcionalitāti.

1/2 NISSANCONNECT SERVICES LIETOTNE

Atrodiet savu automobili, saņemiet informāciju par galamērķi un izmantojiet citas noderīgas iespējas – visas Jūsu rokas stiepiena attālumā – viedtālruņa lietotnē! (6) (8)

Nissan ARIYA NissanConnect Services aplikācijas attēlojums viedtālrunī.

Īpašie piedāvājumi

Elektroauto īpašniekiem Latvijā ir pieejami dažādi atvieglojumi un priekšrocības, un šobrīd privātpersonām, iegādājoties jaunu 100% elektrisku auto, ir pieejams arī valsts atbalsts 4 500 € apmērā, kā arī papildu ieguvums no dīlera puses. Sazinieties ar tuvāko Nissan dīleri, lai saņemtu konsultāciju un piedāvājumu!

1/2

ariya
Nissan Ariya aksesuāri.

AKSESUĀRI

Personalizējiet Nissan ARIYA atbilstoši savam dzīvesveidam!

Gūstiet vairāk no dzīves ar Nissan ARIYA! Padariet katru dienu vēl spožāku un aizraujošāku, pateicoties Nissan ARIYA aksesuāriem, kas ir individuāli radīti tieši šim automobilim! Aizsargājiet savu ARIYA, uzlabojiet tās praktiskumu un papildiniet to tā, lai tā būtu ideāli piemērota tieši Jums!

Nissan Ariya biznesam.

NISSAN ARIYA JŪSU UZŅĒMUMAM

Spožāka nākotne Jūsu uzņēmumam

Tā ir tieši tāda enerģija, kāda ir nepieciešama Jūsu biznesam. Nissan ARIYA ir gatava piedāvāt Jūsu uzņēmumam braukšanu, neradot kaitīgos izmešus, lielāku jaudu, nebijušu nobraucamo attālumu un uzlabotu komfortu.

NISSAN ARIYA APRŪPE

NISSAN SERVISA UN TEHNISKĀS APKOPES LĪGUMS

Izvēlieties Nissan servisa un tehniskās apkopes līgumu un izbaudiet vēl lielāku sirdsmieru!

Ļaujiet mūsu profesionālajiem mehāniķiem parūpēties par Jūsu Nissan ARIYA tehnisko apkopi, iegādājoties Nissan servisa un tehniskās apkopes līgumu! Vēl lielākam sirsdmieram izvēlieties Nissan pagarinātās garantijas līgumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!

Biežāk uzdotie jautājumi

arrow-icon
Apskatiet visu

(1) Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

(2) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

(3) CO2 izmešu apjoms kombinētajā ciklā: 0 g/km. Nulles CO2 izmešu līmenis braukšanas laikā.

(4) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(6) Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

(7) Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

(8) Aptuventi 300 km uzlāde aptuveni 30 min. laikā ir iespējama, izmantojot 130 kW ātrās uzlādes staciju.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.