Elektrisks sniegums

Nissan ARIYA paceļ aizrautību jaunā līmenī ar unikālu tehnoloģiju un pilnīgi jaunas elektromobiļu platformas palīdzību.

e-4ORCE

Pilnpiedziņa

5,1 sek.

0 – 100 km/h

"Sport"

Braukšanas režīms

Nissan ARIYA brauc pa autoceļu

Jauda, kas uzlabo vadāmību un komfortu

e-4ORCE PILNPIEDZIŅA

Nissan ARIYA brauc pa ārpus pilsētas.

Iepazīstieties ar e-4ORCE – unikālu pilnpiedziņas sistēmu ar diviem elektromotoriem, kas faktiski uz jebkura ceļa seguma sniedz lielāku maksimālo griezes momentu, stabilitāti un veiklību! Tas ir jauns kontroles līmenis, kas patiešām atsvaidzinās Jūsu braucienus. e-4ORCE piedāvā Jums pilnu visu riteņu kontroli – spēja pārslēgt 100% jaudas no priekšējiem uz aizmugurējiem riteņiem nodrošina precīzu vadību, vienlaikus neakarīga riteņu griezes momenta kontrole kompensē pārlieku un nepietiekamu pagriežamību. Sistēma arī kontrolē automobiļa kustību bremzēšanas laikā, nodrošinot līdzenu, stabilu braukšanu.

Elektrificējošas priekšrocības

VIENMĒRĪGA JAUDA

KOMFORTS VISIEM

KONTROLE VISOS LAIKAPSTĀKĻOS

Bauda braukt ar Nissan ARIYA

IZJŪTIET SAVIĻŅOJUMU!

Nissan ARIYA izbrauc autoceļa līkumu

e-4ORCE piedāvā teju perfektu 50/50 svara sadalījumu

Ja vēlaties izcilu vadāmību, Jums nepieciešams līdzsvars. Tas ir iemesls, kāpēc Nissan ARIYA ir izlīdzināts svara sadalījums.

e-Pedal Step

Pārslēdzieties uz braukšanu, izmantojot tikai vienu pedāli, ar e-Pedal Step! Nospiediet pedāli, lai uzņemtu ātrumu, un atlaidiet, lai samazinātu! Tas sagādā daudz prieka un vienmērīgāku, intuitīvāku un relaksējošāku braukšanas pieredzi. [1]

Nissan ARIYA brauc pa kalnu ceļu

Izvēlieties braukšanas režīmu atbilstoši savam noskaņojumam, ceļa apstākļiem un Jūsu vajadzībām!

PIELĀGOTS BRAUKŠANAS REŽĪMS KATRAM BRAUCIENAM

Nissan ARIYA fokusēts priekšpuses skats uz ceļa līkumu izbraucošu riteni

"Sport", "Eco" un "Snow" braukšanas režīmi

Izvēlieties "Sport" braukšanas režīmu, un automobiļa reakcija kļūs ātrāka un asāka! Mainoties apkārtējiem apstākļiem, izvēlieties "Eco" vai "Snow" braukšanas režīmu, lai Nissan ARIYA brauktu atbilstoši ceļa un laika apstākļiem un Jūsu garastāvoklim!

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDAS IR NISSAN ARIYA SNIEGUMA SPECIFIKĀCIJAS?

KĀDS IR NISSAN ARIYA PAĀTRINĀJUMS?

CIK ZIRGSPĒKU IR NISSAN ARIYA?

[1] Jūs nedrīkstiet paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[2] Sniegtie dati pamatojas uz iekšējiem pārbaudes datiem. Informācijai ir ilustrējoša nozīme un tā neattiecas uz kādu konkrētu automobili. Informācija nav uzskatāma par piedāvājuma daļu. Dati var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvēles aprīkojuma, akumulatora stāvokļa, klimata kontroles, tehniskās apkopes, autovadīšanas dinamikas un ne tehnoloģiskiem faktoriem, tādiem kā, piemēram, laikapstākļi, faktiskais maršruts u. c. Faktiskie rezultāti var atšķirties. Nissan patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sniegto informāciju.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).