Elektrisks sniegums

Nissan ARIYA paceļ aizrautību jaunā līmenī ar unikālu tehnoloģiju un pilnīgi jaunas elektromobiļu platformas palīdzību.

e-4ORCE

Pilnpiedziņa

5,1 sek.

0 – 100 km/h

"Sport"

Braukšanas režīms

Nissan ARIYA brauc pa autoceļu

Jauda, kas uzlabo vadāmību un komfortu

e-4ORCE PILNPIEDZIŅA.

Nissan ARIYA priekšpuses skats uz sniegota autoceļa

Iepazīstieties ar e-4ORCE – pilnpiedziņas sistēmu ar diviem elektromotoriem, kas faktiski uz jebkura ceļa seguma sniedz lielāku maksimālo griezes momentu, stabilitāti un veiklību! Tas ir jauns kontroles līmenis, kas patiešām atsvaidzinās Jūsu braucienus. e-4ORCE piedāvā Jums pilnu visu riteņu kontroli – spēja pārslēgt 100% jaudas no priekšējiem uz aizmugurējiem riteņiem nodrošina precīzu vadību, vienlaikus neakarīga riteņu griezes momenta kontrole kompensē pārlieku un nepietiekamu pagriežamību. Sistēma arī kontrolē automobiļa kustību bremzēšanas laikā, nodrošinot līdzenu, stabilu braukšanu.

Elektrificējošas priekšrocības

VIENMĒRĪGA JAUDA

Paātrinieties ar divu elektromotoru jaudu! Vienmērīgi. Nemanāmi. Klusi. Variējot katram ritenim pievadīto griezes momentu, Nissan ARIYA var līdzsvaroti reaģēt uz mainīgām situācijām. Tas ir arī enerģizējoši. Nospiediet akseleratora pedāli un sajūtiet, kā līdz 600 Nm liels griezes moments uzreiz virza Jūs uz priekšu, vienlaikus pilnībā izmantojot e-4ORCE pilnpiedziņas vadību!

KOMFORTS VISIEM

Nissan ARIYA modernās tehnoloģijas padara elektriskās braukšanas sajūtu līdzīgu plūšanai bez jebkādas piepūles. Sākot ar mirkli, kad iekļaujaties intensīvā satiksmē līdz pirmajai straujajai ātruma samazināšanai, Jūs ievērojat, ka Nissan ARIYA turpina būt mierīga un stabila. Jūs arī ievērojat, cik komfortabli Jūs jūtaties. Esat sveicināti vienmērīgākā nākotnē! Tagad.

KONTROLE VISOS LAIKAPSTĀKĻOS

Tikai dažas lietas palielina autovadītāja pārliecību tā, kā spēja vadīt automobili nedrošās situācijās, piemēram, uz slapjiem, ledus klātiem vai sniegotiem ceļiem. e-4ORCE mūsdienīgās jaudas piedziņas un bremzēšanas tehnoloģijas uzrauga un kontrolē katru riteni atsevišķi, tā, ka Nissan ARIYA var turpināt pārvietoties uz priekšu ar maksimālo saķeri. Uzlabotā automobiļa stabilitāte sniedz Jums pilnīgu kontroles sajūtu. Laika apstākļiem nav pilnīgi nekādas ietekmes uz Jūsu plāniem.

Bauda braukt ar Nissan ARIYA

IZJŪTIET SAVIĻŅOJUMU!

Nissan ARIYA izbrauc autoceļa līkumu

e-4ORCE piedāvā teju perfektu 50/50 svara sadalījumu

Ja vēlaties izcilu vadāmību, Jums nepieciešams līdzsvars. Tas ir iemesls, kāpēc Nissan ARIYA ir izlīdzināts svara sadalījums.

e-Pedal Step

Pārslēdzieties uz braukšanu, izmantojot tikai vienu pedāli, ar e-Pedal Step! Nospiediet pedāli, lai uzņemtu ātrumu, un atlaidiet, lai samazinātu! Tas sagādā daudz prieka un vienmērīgāku, intuitīvāku un relaksējošāku braukšanas pieredzi. [1]

Nissan ARIYA brauc pa kalnu ceļu

Izvēlieties braukšanas režīmu atbilstoši savam noskaņojumam, ceļa apstākļiem un Jūsu vajadzībām!

PIELĀGOTS BRAUKŠANAS REŽĪMS KATRAM BRAUCIENAM.

Nissan ARIYA fokusēts priekšpuses skats uz ceļa līkumu izbraucošu riteni

"Sport", "Eco" un "Snow" braukšanas režīmi

Izvēlieties "Sport" braukšanas režīmu, un automobiļa reakcija kļūs ātrāka un asāka! Mainoties apkārtējiem apstākļiem, izvēlieties "Eco" vai "Snow" braukšanas režīmu, lai Nissan ARIYA brauktu atbilstoši ceļa un laika apstākļiem un Jūsu garastāvoklim!

Biežāk uzdotie jautājumi

KĀDAS IR NISSAN ARIYA SNIEGUMA SPECIFIKĀCIJAS?

Nissan ARIYA ir divas iespējamās elektromotoru izvēles iespējas, viens motors vai divi motori, kā arī divi atšķirīgas jaudas akumulatori. Nissan ARIYA ir aprīkota ar 63 kWh vai 87 kWh akumulatoru. 87 kWh akumulators ir pieejams viena motora automobiļa versijām (e-4ORCE un e-4ORCE Performance). e-4ORCE divu motoru sistēma ir jauna Nissan SUV tehnoloģija, kura sniedz dinamiskas autovadīšanas pieredzi, kas apvieno komfortu un kontroli ar tūlītēju paātrinājumu. 

KĀDS IR NISSAN ARIYA PAĀTRINĀJUMS?

Sniegums ir atkarīgs no versijas. 0 – 100 km/h paātrinājums mainās no 7,6 sekundēm (87 kWh priekšpiedziņas versijai) līdz 5,1 sekundei (87 kWh e-4ORCE divu motoru pilnpiedziņas versijai). [2]

CIK ZIRGSPĒKU IR NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA piedāvātā viena 63 kWh elektromotora nominālā jauda ir 217 ZS. Atkarībā no versijas ir vēl trīs papildu varianti. e-4ORCE Performance divu motoru versija rada 394 ZS.

DODIETIES UZ PRIEKŠU!
Iepazīstiet elektroautomobiļa priekšrocības!
Next photo
Nissan

[1] Jūs nedrīkstiet paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[2] Sniegtie dati pamatojas uz iekšējiem pārbaudes datiem. Informācijai ir ilustrējoša nozīme un tā neattiecas uz kādu konkrētu automobili. Informācija nav uzskatāma par piedāvājuma daļu. Dati var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvēles aprīkojuma, akumulatora stāvokļa, klimata kontroles, tehniskās apkopes, autovadīšanas dinamikas un ne tehnoloģiskiem faktoriem, tādiem kā, piemēram, laikapstākļi, faktiskais maršruts u. c. Faktiskie rezultāti var atšķirties. Nissan patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sniegto informāciju.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu samaksu).