NISSAN JUKE ACENTA AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU UN "SĒDIES UN BRAUC!" KOMPLEKTU PAR TIKAI 22 990 €

Nissan Juke Acenta aprīkojumā ir iekļauts:

  • 7 pārnesumu automātiskā pārnesumkārba;
  • NissanConnect Services ar 8" iebūvētu ekrānu;
  • Atpakaļskata kamera;
  • Automātiskā klimata kontrole;
  • Apsildāmi priekšējie sēdekļi;
  • Apple CarPlay un Android Auto;
  • un daudz kas cits...

Nissan Juke Acenta ar automātisko pārnesumkārbu, "Sēdies un brauc!" komplektu un metālisku krāsojumu ir pieejams par tikai 22 990 €.

Jūsu sirdsmieram Nissan Juke ir 5 gadu garantija.*

Nissan Juke tagad ir pieejama arī hibrīda versija.

Īpašs lojalitātes piedāvājums

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan Juke, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan Juke vidējais degvielas patēriņš: 4,9 – 6,1 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 111 – 139 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2023. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. 

 

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.

 

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums.