Nissan vieglie komercautomobiļi: Nissan vieglo komercautomobiļu klāsts.

NISSAN VIEGLO KOMERCAUTOMOBIĻU KLĀSTS

FURGONI UN KRAVAS AUTOMOBIĻI.


[1] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri

[2] Pilnīgi jaunā elektriskā Nissan Townstar pārdošana tiks sākta 2022. gadā.

[3] 5 gadu / 160 000 km ražotāja garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) vieglo komercautomobiļu klāstam (izņemot elektriskajam Nissan Townstar, kam ir 5 gadu / 100 000 km ražotāja garantija elektroautomobiļu sistēmas daļām un 5 gadu / 100 000 km pārējam automobilim). Neierobežots nobraukums automobiļa virsbūves krāsojuma, Nissan oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru, Nissan tehniskās palīdzības dienestam (Nissan Assistance) un pretkorozijas garantijai. Papildu informāciju, lūdzu, skatiet Nissan garantijas brošūrā!

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme.

Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).