Nissan Townstar Van.

Jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar

Vediet savu biznesu pretī panākumiem!

Līdz pat 4,9 m3 kravas ietilpība

Līdz pat 800 kg celtspēja

Ar inteliģento apkārtskata monitoru

Cena, sākot no[*]

39 878 €

"Nissan Townstar Van : Braukšanas ar Nissan Townstar elektroautomobili un Nissan Townstar ICE pilsētas centrā attēls				"

SPĒKA PIEDZIŅA

Ražoti, domājot progresīvi

Iepazīstiet pārliecinošu sniegumu un iespaidīgu ekonomiju! Pilnīgi jaunā Nissan Townstar elektriskā piedziņa ļauj Jums baudīt nulles izmešu braukšanu.

IZMĒRI

Izvēlieties savu izmēru un versiju

Kompakts, praktisks un pielāgots jūsu vajadzībām — Nissan Townstar ir dinamisks mobilitātes risinājums jums un jūsu uzņēmumam.

1/2 – KOPĒJIE IZMĒRI: L1

A – Kopējais garums: 4488 mm <br> B – Garenbāze: 1248 mm <br> C – Kopējais platums: 1860 mm (bez spoguļiem) <br> D – Kopējais augstums: 1864 mm

Nissan Townstar Van — 3/4 priekšpuses skata attēls

1/2 – BAGĀŽAS NODALĪJUMA TILPUMS: L1

A – Kravas telpa (ar nolocītiem pasažieru sēdekļiem): 3,9 m3 <br> B – Kravas tilpums (ar nolocītiem pasažieru sēdekļiem): 3,3 m3 – Bagāžas nodalījuma sliekšņa augstums: 634 mm

Nissan Townstar Van — daļēja bagāžas nodalījuma tilpuma augšskata ilustrācija

1/2 – KRAVAS TELPA: L1

A – Garums grīdas līmenī: 1806 mm <br> B – Maksimālais platums: 1570 mm

Nissan Townstar Van — 3/4 priekšpuses skata attēls

1/2 – KOPĒJIE IZMĒRI: L2

A – Kopējais garums: 4910 mm <br> B – Garenbāze: 3100 mm <br> C – Kopējais platums: 1860 mm (bez spoguļiem) <br> D – Kopējais augstums: 1854 mm

Nissan Townstar Van — 3/4 priekšpuses skata attēls

1/2 – BAGĀŽAS NODALĪJUMA TILPUMS: L2

A – Kravas telpa (ar atlokāmiem pasažieru sēdekļiem): 4,9 m3 <br> B – Kravas tilpums: 4,3 m3 - Bagāžas nodalījuma sliekšņa augstums: 613 mm

Nissan Townstar Van — daļēja bagāžas nodalījuma tilpuma augšskata ilustrācija

1/2 – KRAVAS TELPA: L2

A – Garums grīdas līmenī: 2230 mm <br> B – Maksimālais platums: 1570 mm

Nissan Townstar Van — 3/4 priekšpuses skata attēls
Nissan Townstar Van interjers.

KĀPĒC PĀRVIETOTIES AR ELEKTROAUTOMOBILI?

Elektrificējiet sava uzņēmuma nākotni!

Pilnīgi jaunais, elektriskais Nissan Townstar ir lieliska izvēle Jūsu uzņēmumam. Tā iespaidīgais kombinētais nobraucamais attālums līdz pat 291 km (1) ir pietiekams pat garākajām darba dienām, bet nulles izmešu piedziņa (2) ļauj Jums piekļūt visām vietām pilsētā.

Nissan Townstar Van interjers.

KOMFORTS UN PRAKTISKUMS

Jūsu pasaule rokas stiepiena attālumā

Jaunā Nissan Townstar salonā viss nepieciešamais atrodas vien rokas stiepiena attālumā. Ar tā attapīgajiem uzglabāšanas risinājumiem, nevainojamo savienojamību un ergonomisko dizainu Jūs varēsiet fokusēties tikai uz automobiļa vadīšanu.

IEKRAUŠANA UN VIETA

Kā radīts tieši Jums

Līdzīgi perfekti šūtam uzvalkam, pilnīgi jaunais Nissan Townstar ļauj Jums personalizēt tā uzbūves smalkākās detaļas – sākot ar tā aizmugurējo durvju dizainu līdz pat sēdekļu izvietojumam.

1/2

Nissan Townstar Van: Statisks divu stāvvietā un pretī viens otram novietotu furgonu attēls ar ēku fonā

TEHNOLOĢIJAS

Paaugstiniet savus standartus!

Pilnīgi jaunais Nissan Townstar nosaka jaunus standartus kravas furgonu klasē ar parasti tikai pasažieru automobiļos pieejamām drošības tehnoloģijām, savienojamības un palīgsistēmu funkcijām!

1/2 – INTELIĢENTAIS APKĀRTSKATA MONITORS

Novietojiet automobili stāvvietā ar vēl lielāku pārliecību! Nissan inteliģentajam apkārtskata monitoram ir 4 kameras, kas rāda 360° skatu uz Jūsu automobili, lai atvieglotu manevrēšanu šaurās vietās! (3)

Nissan Townstar Van – pietuvināts NissanConnect ekrāns ar apkārtskata monitoru.

1/2 – PROPILOT ASSIST

Sekojiet priekšā braucošajam automobilim, ievērojot iepriekš iestatītu attālumu, apstājieties un automātiski atsāciet braukšanu kopā ar satiksmes plūsmu, noturiet savu automobili savas braukšanas joslas vidū – Nissan ProPILOT Assist (4) palīdz Jums to visu paveikt, padarot braukšanu daudz vienkāršāku un drošāku! (3)

Nissan Townstar Van – pa priekšējo logu redzamais skats.

1/2 – APPLE CARPLAY® UN ANDROID AUTO™

Piekļūstiet savai pasaulei no jebkuras vietas! Apple CarPlay® un Android Auto™ (5) savienojamība sniedz Jums piekļuvi Jūsu iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm Jūsu automobiļa ekrānā.

Nissan Townstar Van – pietuvināts NissanConnect ekrāna attēls.

1/2 – NAVIGĀCIJA

Vienmēr atrodiet ātrāko maršrutu! NissanConnect informācijas un izklaides sistēma pastāvīgi Jūs informē par reāllaika satiksmes situāciju, (6) alternatīviem maršrutiem un citu informāciju.

Nissan Townstar Van – NissanConnect ekrāns ar daļu no mērinstrumentu paneļa.

Jauna automobiļa un akumulatora garantija

Nissan vieglajiem komercautomobiļiem nodrošina 5 gadu / 160 000 km ražotāja garantiju (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) un 8 gadu / 160 000 km garantiju (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) akumulatoram.

Nissan Townstar Van.

AKSESUĀRI

Pielāgojiet savu Nissan Townstar!

No praktiskuma līdz aizsardzībai – padariet savu jauno Nissan Townstar vēl piemērotāku savam uzņēmumam! (7)

1/2 – JUMTA BAGĀŽAS TURĒTĀJS

Pārvadājiet vēl garāku kravu vai vienkārši vēl vairāk palieliniet sava furgona kravas pārvadāšanas iespējas!

Nissan Townstar Van – jumta bagāžas pārvadāšana.

1/2 – NOŅEMAMS SAKABES ĀĶIS

Izbaudiet sakabes āķa praktiskumu un Jūsu pilnīgi jaunā Nissan Townstar nevainojamo izskatu, kad āķis nav nepieciešams!

Nissan Townstar Van – sakabes āķis.

1/2 KRAVAS TELPAS AIZSARDZĪBA NO KOKA

Aizsargājiet sava furgona kravas telpu un izbaudiet sirdsmieru kravas iekraušanas un izkraušanas laikā!

Nissan Townstar Van ar aksesuāriem un atvērtām aizmugurējām durvīm.

1/2 – ELKOŅBALSTS

Uzlabojiet savu braukšanas pieredzi, padarot sava automobiļa salonu vēl ērtāku un papildinot to ar vēl vienu papildu uzglabāšanas vietu!

Nissan Townstar Van – sēdekļa pārvalki.

1/2 – UZLĀDES KABEĻA TURĒTĀJS

Saderīgs ar EVSE standarta uzlādes kabeli, tas saglabā Jūsu automobiļa uzlādes kabeli tīru, kārtīgu un novietotu pie sienas, kad tas netiek izmantots.

Nissan Townstar Van – uzlādes kabeļa turētājs.
 Nissan Townstar Van  : VIEGLO KOMERCAUTOMOBIĻU KLĀSTS

KOMERCAUTOMOBIĻI

Nissan kravas furgons ikvienam

Ar to efektīvajiem dzinējiem, izturīgo dizainu un viedajām palīgsistēmu tehnoloģijām, neatkarīgi no tā, kādas ir Jūsu uzņēmuma vajadzības, mūsu piedāvājumā ir piemērots Nissan kravas furgons Jums.

Dodieties soli uz priekšu!

(1) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Rezultāti var neattēlot reālos braukšanas rezultātus. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa papildaprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un braukšanas apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

(2) Enerģijas patēriņš (kWh/100km): kombinētais 18,3–19,5; kombinētais CO₂ izmešu apjoms (g/km): 0. Nulle CO₂ izmešu braucot.

(3) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem attiecībā uz Nissan tehnoloģijām, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(4) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(5) Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas, atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Android Auto™ ir iespējams savienot tikai ar vadu! Apple CarPlay® nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. Android Auto™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ funkcijas.

(6) Kartes un informācija par satiksmi reāllaikā, attālinātās vadības pakalpojumi un viedie brīdinājumi ir pieejami bez maksas pirmos 3 gadus, un pēc tam tie ir pieejami par samaksu atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar Nissan dīleri!

(7) Uz Nissan oriģinālajiem aksesuāriem attiecas jauna automobiļa 3 gadu / 100 000 km garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), ja tos ir uzstādījis Nissan dīleris vai autorizēts Nissan serviss pirms automobiļa nodošanas klientam vai jauna automobiļa garantijas perioda laikā. Pēc jauna automobiļa garantijas perioda uz trešo pušu vai klienta uzstādītajiem oriģinālajiem aksesuāriem attiecas vienīgi Nissan oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru 12 mēnešu garantija (bez nobraukuma ierobežojuma).

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).