Nissan Townstar attēls.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ELEKTRISKO AUTOMOBILI?

Elektrificējiet sava uzņēmuma nākotni!

Ar daudz mazākām ekspluatācijas izmaksām nekā automobiļiem ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju, pilnīgi jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar ir izdevīga izvēle uzņēmumam. Tā iespaidīgais, līdz pat 291 km (kombinētajā ciklā) ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums ir pietiekams pat garākajām darba dienām, bet nulles izmešu piedziņa ļauj Jums bez raizēm nokļūt jebkurā pilsētas daļā. (1) (2)

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā radīts tieši Jums

Līdzīgi perfekti šūtam uzvalkam, pilnīgi jaunais Nissan Townstar ļauj Jums personalizēt tā uzbūves smalkākās detaļas – sākot ar tā aizmugurējām durvīm līdz pat sēdekļu izvietojumam.

1/2 IZMĒRI

Maksimālais kravas garums: 1,8 m (vai 3,05 m ar salocītu aizmugurējo starpsienu), un būs pieejama vēl ietilpīgāka pilnīgi jaunā Nissan Townstar versija.

Nissan Townstar – izmēri.

1/2 AIZMUGURĒJO DURVJU IZVĒLES IESPĒJA

Atvērts Jūsu izvēlei – izvēlieties starp standarta 30/70 sadalījuma aizmugurējām durvīm vai (izvēles) hečbeka stila durvīm ar aizmugurējo logu!

Nissan Townstar – mājas renovētāji atgriežas pie sava Tonwstar.

1/2 NOLOKĀMS PRIEKŠĒJĀ PASAŽIERA SĒDEKLIS

Priekšējā pasažiera sēdeklis, kad tas nepieciešams, vai papildu vieta bagāžai, kad sēdeklis nav nepieciešams.

Kadrs no pasažiera durvīm, kurā redzams nolocīts sēdeklis.

TEHNOLOĢIJAS

Iepazīstiet jaunus standartus!

Pilnīgi jaunais Nissan Townstar nosaka jaunus standartus kravas furgonu segmentā ar parasti tikai pasažieru automobiļos pieejamām drošības sistēmām, savienojamības un palīgsistēmu funkcijām.

1/2 INTELIĢENTAIS APKĀRTSKATA MONITORS

Novietojiet savu furgonu stāvvietā ar lielāku pārliecību! Nissan inteliģentajam apkārtskata monitoram ir 4 kameras, kas rāda 360° skatu uz Jūsu automobili no augšas, lai atvieglotu manevrēšanu šaurās vietās. (3)

Nissan Townstar – pietuvināts NissanConnect ekrāns ar apkārtskata monitoru.

1/2 PROPILOT

Sekot priekšā braucošajam automobilim, ievērojot iepriekš iestatīto attālumu, apstāties un uzsākt braukšanu kopā ar satiksmes plūsmu, un braukt savas braukšanas joslas vidū – Nissan ProPILOT (4) – palīdz Jums ar to visu tikt galā, lai padarītu braukšanu drošāku un vienkāršāku. (3)

Nissan Townstar – pa priekšējo logu redzamais skats no Townstar.

1/2 APPLE CARPLAY® UN ANDROID AUTO™

Piekļūstiet savai pasaulei no jebkuras vietas! Apple CarPlay® un Android Auto™ savietojamība (5) sniedz Jums piekļuvi Jūsu ziņām, mūzikai un sava viedtālruņa lietotnēm Jūsu automobiļa ekrānā.

Nissan Townstar – pietuvināts NissanConnect ekrāna attēls.

1/2 NAVIGĀCIJA

Vienmēr atrodiet ātrāko maršrutu! NissanConnect informācijas un izklaides sistēma pastāvīgi Jūs informē par reāllaika satiksmes situāciju, alternatīviem maršrutiem un sniedz citu informāciju. (7)

Nissan Townstar – NissanConnect ekrāns.
Nissan Townstar – Townstar mērinstrumentu panelis.

KOMFORTS UN PRAKTISKUMS

Jūsu pasaule rokas stiepiena attālumā

Pilnīgi jaunā Nissan Townstar salonā viss nepieciešamais atrodas vien rokas stiepiena attālumā. Ar tā attapīgi izveidotajiem uzglabāšanas risinājumiem, nevainojamo savienojamību un ergonomisko dizainu Jūs varēsiet fokusēties tikai uz svarīgāko – savu darbu un automobiļa vadīšanu.

AKSESUĀRI

Pielāgojiet savu Nissan Townstar!

No praktiskuma līdz aizsardzībai – padariet savu pilnīgi jauno Nissan Townstar vēl piemērotāku tieši Jūsu uzņēmumam! (6)

1/2 KRAVAS PĀRVADĀŠANA UZ JUMTA

Pārvadājiet vēl garākas kravas vai vienkārši vēl vairāk palieliniet kravnesību!

Nissan Townstar ar jumta kravu.

1/2 NOŅEMAMS SAKABES ĀĶIS

Izbaudiet sakabes āķa praktiskumu un Jūsu pilnīgi jaunā Nissan Townstar nevainojamu izskatu, kad āķis nav nepieciešams!

Nissan Townstar sakabes āķis.

1/2 KRAVAS TELPAS AIZSARDZĪBA NO KOKA

Aizsargājiet sava automobiļa kravas telpu un baudiet sirdsmieru kravas iekraušanas un izkraušanas laikā!

Nissan Townstar ar aksesuāriem un atvērtām aizmugurējām durvīm.

1/2 ELKOŅBALSTS

Uzlabojiet savu braukšanas pieredzi, padarot automobiļa salonu vēl komfortablāku un papildinot to ar vēl vienu papildu uzglabāšanas vietu!

Nissan Townstar elkoņbalsts.

1/2 UZLĀDES KABEĻA TURĒTĀJS

Saderīgs ar EVSE standarta uzlādes kabeli, tas saglabā Jūsu automobiļa uzlādes kabeli tīru, kārtīgu un novietotu pie sienas, kad tas netiek izmantots.

Nissan Townstar uzlādes kabeļa turētājs.

NISSAN FINANCE

Plāns ikkatra budžetam

Neatkarīgi no tā, cik liels ir Jūsu budžets, Nissan Finance palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu uzņēmumam piemērotākās autoparka finansēšanas iespējas.

1/2

Autovadītājs, sēžot Nissan Townstar.
Nissan vieglo komercautomobiļu klāsts.

NISSAN FURGONI

Nissan furgons ikvienam

Ar to efektīvajiem, elektriskajiem dzinējiem, izturīgo dizainu un viedajām palīgsistēmu tehnoloģijām, neatkarīgi no tā, kādas ir Jūsu vajadzības, mūsu piedāvājumā atradīsies piemērots Nissan furgons ikvienam.

(1) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Vērtības var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Oficiālos rezultātus var ietekmēt automobiļa papildaprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

(2) Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētais 189–203; kombinētais CO2 izmešu apjoms (g/km): 0. Nulle CO₂ izmešu braucot.

(3) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un citi ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģiju saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(4) ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa automaģistrālēm (ceļiem, kurus nodala barjeras). Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(5) Apple CarPlay® un Android Auto™ ir pieejami bez maksas, atkarībā no automobiļa modeļa un / vai aprīkojuma līmeņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Android Auto™ ir iespējams savienot tikai ar vadu! Apple CarPlay® nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. Android Auto™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay® un/vai Android Auto™ funkcijas.

(6) Attēlotie aksesuāri ir standarta un / vai papildaprīkojums tikai noteiktiem aprīkojuma līmeņiem. Var būt piemērojamas papildu izmaksas.

(7) Kartes un informācija par satiksmi reāllaikā, attālinātās vadības pakalpojumi un viedie brīdinājumi ir maksas pakalpojumi, bet tie noteiktiem automobiļu modeļiem, kas aprīkoti ar NissanConnect pakalpojumu lietotni, pirmos trīs (3) gadus ir bez maksas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet aprīkoto automobiļu mājaslapu, kas pieejama šeit, vai skatiet automobiļa brošūru. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā papildu aprīkojums (par papildu maksu).