Nissan X-Trail ar e-POWER. Padariet braukšanu aizraujošāku!

Kas to būtu domājis, ka braukšana, izmantojot elektrību, var būt tik aizraujoša? Nissan X-Trail apvieno divas modernas, unikālas tehnoloģijas, kas nodrošina atsaucīgāku, klusāku un degvielas patēriņa ziņā efektīvāku braukšanu salīdzinājumā ar tradicionālo benzīna dzinēju. [1] [2] X-Trail unikālās tehnoloģijas atšķiras no parastajām hibrīda tehnoloģijām. Ar akumulatoru, kuru uzlādē benzīna dzinējs – uzlāde no elektrotīkla nav nepieciešama. Pieejams arī ar Nissan e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju, kas nodrošina vēl kontrolētāku un stabilāku braukšanu.[3]

Nissan X-Trail, braucot pa ceļu.

  

  

  

  

Mūsu elektrificētās iespējas kopsavilkumā

Mūsu elektrificētās iespējas kopsavilkumā

Mūsu elektrificētās iespējas kopsavilkumā

  VIEGLĀ HIBRĪDA VERSIJA HIBRĪDA VERSIJA e‑POWER TEHNOLOĢIJA 100% ELEKTRISKA JAUDA
KĀ TĀ DARBOJAS? Benzīna dzinējam talkā nāk akumulators gan paātrinājuma laikā, gan vienmērīgas braukšanas laikā. Darbināma gan ar benzīna dzinēju, gan ar elektromotoru. Apvieno benzīna dzinēju, kas uzlādē akumulatoru, un elektromotoru, kas griež riteņus. Pilnībā darbina elektromotors, izmantojot akumulatoru.
KAS GRIEŽ RITEŅUS? Benzīna dzinējs. Gan benzīna dzinējs, gan elektromotors. Elektromotors. Elektromotors.
KĀ UZLĀDĒ AKUMULATORU? Uzlāde notiek braukšanas laikā, rekuperatīvi bremzējot. Uzlādējas braukšanas laikā, pateicoties iekšdedzes dzinējam un rekuperatīvai bremzēšanai. Uzlādē braukšanas laikā ar iekšdedzes dzinēju un rekuperatīvi bremzējot. Jāpievieno elektrībai, lai uzlādētu, taču uzlāde notiek arī braukšanas laikā, rekuperatīvi bremzējot.
VAI TAM NEPIECIEŠAMS BENZĪNS? Jā. Jā. Jā. Nē.
KĀDA IR BRAUKŠANAS PIEREDZE? Griezes momenta palīgssistēma un atsaucīgs paātrinājums. Tūlītējs griezes moments un klusa braukšana. Tūlītējs griezes moments un klusa braukšana. Tūlītējs griezes moments un klusa braukšana.
CO₂ IZMEŠI Samazināts izmešu apjoms, salīdzinot ar automobiļiem ar tradicionālajiem iekšdedzes dzinējiem. Ievērojami samazināts izmešu apjoms. Samazināts izmešu apjoms. Nav izmešu.
KĀDU DAĻU LAIKA AUTOMOBILIS BRAUC, IZMANTOJOT 100% ELEKTRISKO PIEDZIŅU? 0% 67%* 100%  100%