Palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas

Tehnoloģijas, kas padara katru braucienu gudrāku, vieglāku, un var pat palīdzēt Jums, ja nepieciešams.

Izbaudiet braukšanu ar ProPILOT Assist ar Navi-Link!

PROPILOT ASSIST AR NAVI-LINK [1]

Nissan Qashqai PROPILOT ASSIST 2D ilustrācija.

Jūs tagad varat braukt, izbaudot lielāku mieru. ProPILOT Assist [2] ar Navi-Link ne tikai palīdz Jums saglabāt Jūsu iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un braukšanas laikā turēties savas braukšanas joslas vidū, tas arī izmanto iebūvētās TomTom® navigācijas kartes tā, ka sistēma var prognozēt, piemēram, līkumus, krustojumus, nobraukšanas joslas un attiecīgi pielāgoties, nodrošinot līdzenāku gaitu. Tas pat var pielāgot Jūsu iestatīto braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa zīmēm Jūsu ceļā.

Esiet informēts!

MODERNIE PALĪGSISTĒMU EKRĀNI

Nissan Qashqai priekšējais ekrāns

Jo mazāk jāskatās apkārt, jo labāk [3] [4]

Skatieties uz ceļu! Nissan Qashqai projicējošais displejs uz vējstikla attēlo braukšanas ātrumu, atpazīst un attēlo ceļa zīmes, rāda navigācijas un citu noderīgu informāciju. 

Ekrāna inovācija [4]

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais, pilnībā digitālais informācijas panelis piedāvā daudz izvēļu. Tas attēlo kartes, tam var pievienot izvēlnes un daudz ko citu. Novietojiet svarīgāko informāciju tur, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu "Kiriko" stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. Zemāku aprīkojuma līmeņu versijās tagad var izbaudīt lielāku – 7" ekrānu, kas ir būtisks uzlabojums, salīdzinot ar iepriekšējo 5" ekrānu.

Nissan Qashqai informācijas panelis salonā

Aptver Jūs ar komfortu un pārliecību

MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Nissan Qashqai vienmēr ir modrs, lai palīdzētu padarīt katru Jūsu braucienu pārliecinošāku un drošāku.

Nissan Qashqai adaptīvā tālo gaismu palīgistēma.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi

Jaunā Qashqai tālo gaismu staru kūlis ir sadalīts 12 individuāli kontrolētos segmentos. Lai samazinātu pretī braucošo apžilbināšanu, sistēma var ieslēgt vai izslēgt katru segmentu atsevišķi.

Nissan Qashqai NissanConnect konsole 9

Inteliģentais apkārtskata monitors [5]

Elementāra automobiļa novietošana stāvvietā ar virtuālu salikto 360 grādu skatu un sadalīta ekrāna pietuvinājumiem ar priekšpuses, aizmugures un ceļa malas skatiem. Jūs arī saņemsiet brīdinājumu, ja automobiļa tuvumā tiks konstatēti kustīgi objekti.

[1] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem, kuri attiecas uz Nissan tehnoloģijām!

[2] ProPILOT Assist ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT Assist ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT Assist ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

[3] Projicējošais displejs (Head-up Display – HUD) uz automobiļa vējstikla projicē svarīgāko informāciju tā, lai tā Jums būtu redzama, vienlaikus saglabājot pilnu Jūsu uzmanību uz ceļu.

[4] Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).

[5] Sistēma nekonstatēs mazus objektus zem automobiļa bampera līmeņa un var nenoteikt objektus, kas atrodas tuvu bamperim vai uz zemes.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).