Palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas

Tehnoloģijas, kas padara katru braucienu gudrāku, vieglāku, un var pat palīdzēt Jums, ja nepieciešams.

Izbaudiet braukšanu ar ProPILOT ar Navi-Link!

PROPILOT AR NAVI-LINK. [1]

Nissan Qashqai ProPILOT 2D ilustrācija.

Jūs tagad varat braukt, izbaudot lielāku mieru. ProPILOT [2] ar Navi-Link ne tikai palīdz Jums saglabāt Jūsu iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un braukšanas laikā turēties savas braukšanas joslas vidū, tas arī izmanto iebūvētās TomTom® navigācijas kartes tā, ka sistēma var prognozēt, piemēram, līkumus, krustojumus, nobraukšanas joslas un attiecīgi pielāgoties, nodrošinot līdzenāku gaitu. Tas pat var pielāgot Jūsu iestatīto braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa zīmēm Jūsu ceļā.

Esiet informēts!

MODERNIE PALĪGSISTĒMU EKRĀNI.

Nissan Qashqai priekšējais ekrāns

Jo mazāk jāskatās apkārt, jo labāk. [3] [4]

Skatieties uz ceļu! Nissan Qashqai projicējošais displejs uz vējstikla attēlo braukšanas ātrumu, atpazīst un attēlo ceļa zīmes, rāda navigācijas un citu noderīgu informāciju. 

Ekrāna inovācija. [4]

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais, pilnībā digitālais informācijas panelis piedāvā daudz izvēļu. Tas attēlo kartes, tam var pievienot izvēlnes un daudz ko citu. Novietojiet svarīgāko informāciju tur, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu Kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. Zemāku aprīkojuma līmeņu versijās tagad var izbaudīt lielāku – 7" ekrānu, kas ir būtisks uzlabojums, salīdzinot ar iepriekšējo 5" ekrānu.

Nissan Qashqai informācijas panelis salonā

Aptver Jūs ar komfortu un pārliecību

MODERNAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS.

Nissan Qashqai vienmēr ir modrs, lai palīdzētu padarīt katru Jūsu braucienu pārliecinošāku un drošāku.

Nissan Qashqai adaptīvā tālo gaismu palīgistēma.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi

Jaunā Qashqai tālo gaismu staru kūlis ir sadalīts 12 individuāli kontrolētos segmentos. Lai samazinātu pretī braucošo apžilbināšanu, sistēma var ieslēgt vai izslēgt katru segmentu atsevišķi.

Nissan Qashqai NissanConnect konsole 9

Inteliģentais apkārtskata monitors [5]

Elementāra automobiļa novietošana stāvvietā ar virtuālu salikto 360 grādu skatu un sadalīta ekrāna pietuvinājumiem ar priekšpuses, aizmugures un ceļa malas skatiem. Jūs arī saņemsiet brīdinājumu, ja automobiļa tuvumā tiks konstatēti kustīgi objekti.