Noteiktos gadījumos, lai nodrošinātu Nissan automobiļu drošību un augsto kvalitāti, Nissan var aicināt klientus uz viņu automobiļu bezmaksas remontiem vai servisa kampaņām.

Atsaukuma kampaņas.
Atsaukuma kampaņas ir preventīvas automobiļu pārbaudes, kuras mēs dažreiz veicam noteiktām automobiļu grupām, lai pārbaudītu vai nav kļūmju, vai kādu problēmu. Mēs mudinām Jūs pēc iespējas drīzāk sazināties ar savu Nissan dīleri un vienoties par dīlera servisa apmeklējuma laiku, ja esat tikuši informēti par to, ka Jums ir tiesības uz Jūsu automobiļa bezmaksas remontu!

Servisa kampaņas.
Servisa kampaņas ir preventīvas automobiļu pārbaudes, kuras mēs dažreiz veicam noteiktām automobiļu grupām, lai nodrošinātu augstu klientu apmierinātības līmeni. Tām nav saistības ar drošību. Ja mēs informējam Jūs, ka šāda kampaņa varētu būtu nepieciešama, lūdzu, sazinieties ar mums pēc iespējas drīz, lai vienotos par Jūsu automobiļa bezmaksas pārbaudi un atjaunināšanu!

Es neesmu saņēmis vēstuli no Nissan. Kā es varu pārbaudīt, vai uz manu automobili attiecas kāda aktuāla kampaņa?
Nissan ir izveidojis speciālu mājaslapas sadaļu saistībā ar "Takata" atsaukuma kampaņu. Lūdzu, nospiediet uz šīs lapas beigās norādītās saites! Saistībā ar jebkurām citām kampaņām, lūdzu, sazinieties ar savu tuvāko Nissan dīleri, kas uzreiz varēs precizēt, vai uz Jūsu automobili ir attiecināmas jebkādas citas kampaņas!

Ko sagaidīt no Nissan, ja uz Jūsu automobili attiecas atsaukuma vai servisa kampaņa?

  • Jūsu automobilim tiks veikta bezmaksas pārbaude, remonts vai atjaunināšana, lai novērstu jebkādu iespējamu negatīvu pieredzi ar Nissan automobili.
  • Pie Nissan dīleriem tiks izmantotas vienīgi oriģinālās Nissan rezerves daļas.
  • Uz visiem veiktajiem servisa darbiem attiecas mūsu servisa standarta garantija.
  • Mēs centīsimies nodrošināt Jums visērtāko dīlera servisa apmeklējuma laiku.
  • Saziņa ar Jums tiks veikta, izmantojot Jums ērtāko veidu – vēstuli/e-pastu/tālruni.
  • Klienti, kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā, saņems automātisku informāciju.