"Nissan Motor (GB) Limited", uzņēmums, kas reģistrēts Anglijā un Velsā, reģistrācijas numurs: 02514418, ("Nissan", "mēs"), juridiskā adrese: "Nissan Nordic Europe" Oy Latvijas filiāle, Krišjāņa Valdemāra iela 21, Rīga, LV-1010, ir apņēmies aizsargāt lietotāju privātumu.

Šī Privātuma politika izskaidro mūsu politiku attiecībā uz jebkādiem personas datiem, kurus Jūs varētu mums iesniegt (vai kas varētu tikt apkopoti no Jums), apmeklējot mūsu mājas lapu ("Informācija"). Mēs šo Informāciju izmantosim atbilstoši Jūsu sniegtajām atļaujām un saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības likumiem ("Likums").

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas tikai uz mūsu mājas lapā pavadītajā laikā vai sazināšanās ar mums laikā apkopotās Informācijas izmantošanu! Tā neattiecas uz jebkuru trešo pušu mājas lapu privātuma praksēm, uz kurām no mūsu mājas lapas ved saites, vai uz Jūsu saziņu ar jebkurām trešajām pusēm (tostarp Nissan oficiālajiem dīleriem un autorizētajiem servisiem)!

Izmantojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat, ka mēs apkopojam un izmantojam Jūsu Informāciju veidos, kas aprakstīti šajā politikā. Ja mēs mainīsim šo politiku, mēs publicēsim mājas lapā atjauninātu tās versiju, lai Jūs zinātu, kāda Informācija tiek apkopota, kā tā tiek izmantota, un kādos apstākļos mēs drīkstam to atklāt.