Gudra jauda mainīgai pasaulei

Nissan Qashqai piedāvā divas spēka piedziņas, kuras balstās uz Nissan elektromobiļu pieredzi, lai nodrošinātu aizraujošu sniegumu un samazinātu CO₂ izmešu apjomu.

Virzība uz efektivitāti vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša

VIEGLĀ HIBRĪDA VERSIJA.

Nissan Qashqai dzinēja vizuāls attēlojums caurskatāmā braucošā automobilī.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Vieglā hibrīda versija nodrošina uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti un tajā pašā laikā palielina arī braukšanas prieku. Vieglā hibrīda versijā ir litija akumulators, kas uzglabā bremzēšanas laikā atgūto enerģiju. Šī uzkrātā enerģija ļauj dzinējam izslēgties, braucot mazā ātrumā (zem 30 km/h) vai apstājoties, lai uzlabotu degvielas patēriņu un samazinātu kopējo CO2 izmešu apjomu. [1] Turklāt, lai samazinātu automobiļa svaru un vēl vairāk uzlabotu tā veiktspēju, durvīs, dzinēja pārsegā un spārnos ir izmantots alumīnijs.

Nissan QQ Xtronic Continuous Variable Transmission

Pārnesumkārbu izvēle.

Izvēlieties prieku! Pārņemiet pilnīgu kontroli pār savu Qashqai ar viegli pārslēdzamu 6 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu, bet, ja Jums labāk patīk automātiskā pārnesumkārba, Qashqai nākamās paaudzes Xtronic variatora pārnesumkārba nodrošinās līganu braukšanu, savukārt uz stūres rata uzstādītās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ļaus Jums izbaudīt lielāku kontroli!

Inteliģentā pilnpiedziņa ar 5 braukšanas režīmiem

Qashqai inteliģentā pilnpiedziņa nemanāmi pārdala jaudu, nodrošinot Jums pārliecību un kontroli. Smagākos ceļa apstākļos priekšējo un aizmugurējo riteņu piedziņa uzlabo saķeri ar ceļu. Uz līdzena ceļa sistēma pievada jaudu priekšējiem riteņiem, lai sasniegtu lielāku efektivitāti. Izvēloties vienu no 5 braukšanas režīmiem, Qashqai palīdz Jums saņemt maksimālo jebkurā situācijā.

Nissan QQ Intelligent 4x4 Mode

"Eco" braukšanas režīms

Lai palīdzētu Jums nobraukt lielāku attālumu līdz nākamajai degvielas uzpildei, "Eco" braukšanas režīms optimizē dzinēja, pārnesumkārbas un citas braukšanas funkcijas tā, lai varētu braukt ar lielāku efektivitāti.

"Normal" braukšanas režīms

"Normal" braukšanas režīms ir līdzsvars starp veiktspēju un ekonomiju, nodrošinot braukšanas iespējas, kas piemērotas visos apstākļos.

"Sport" braukšanas režīms [3]

"Sport" braukšanas režīms nodrošina aktīvāku dzinēja reakciju, simulējot pārnesumu pārslēgšanu pie augstākiem apgriezieniem. Ar Xtronic pārnesumkārbu "Sport" braukšanas režīms uzlabo vadāmību, uzturot dzinēja apgriezienus līkumu izbraukšanas laikā, lai palielinātu jaudu ceļa līkuma beigās.

"Snow" braukšanas režīms [3]

"Snow" režīms maina reakciju uz akseleratora pedāļa nospiešanu un pārnesumkārbas regulējumu, nodrošinot mazāku riteņu izslīdēšanu un lielāku saķeri. Tiek pielāgota arī inteliģentā pilnpiedziņas sistēma, veicot braukšanas uzsākšanu ar saslēgtiem visiem četriem riteņiem.

"Off-Road" braukšanas režīms [3]

Pielāgots braukšanai dubļos, smiltīs vai pa grants ceļiem, "Off-Road" braukšanas režīms uzlabo saķeri un vadāmību, pielāgojot droseles reakciju, transmisiju un inteliģento pilnpiedziņas sistēmu optimālam sniegumam.

Sagatavojieties aizrautībai!

SNIEGUMS.

Izbaudiet Qashqai piedāvāto dinamiku un braukšanas izjūtas, kas apvienojumā ar Qashqai unikālo vieglā hibrīda tehnoloģiju, 4WD spēka piedziņu un 5 braukšanas režīmiem apliecina spējas jebkurā situācijā! Pēc šī video noskatīšanās Jūs noteikti vēlēsieties veikt izmēģinājuma braucienu.

[1] Degvielas patēriņš (kombinētais): 6,4 – 7,2 l/100 km; CO₂ izmešu apjoms (kombinētais): 144 – 163 g/km.

[2] e-POWER versija būs pieejama 2022. gadā. Šī versija būs pieejama noteiktiem aprīkojuma līmeņiem.

[3] Pieejams tikai 4WD versijai.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).