Gudra jauda mainīgai pasaulei

Nissan Qashqai piedāvā divas spēka piedziņas, kuras balstās uz Nissan elektromobiļu pieredzi, lai nodrošinātu aizraujošu sniegumu un samazinātu CO₂ izmešu apjomu.

Virzība uz efektivitāti vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša

VIEGLĀ HIBRĪDA VERSIJA.

Nissan Qashqai dzinēja vizuāls attēlojums caurskatāmā braucošā automobilī.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Efektivitāte ar entuziasmu.

Vieglā hibrīda versija nodrošina uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti un tajā pašā laikā palielina arī braukšanas prieku. Vieglā hibrīda versijā ir litija akumulators, kas uzglabā bremzēšanas laikā atgūto enerģiju. Šī uzkrātā enerģija ļauj dzinējam izslēgties, braucot mazā ātrumā (zem 30 km/h) vai apstājoties, lai uzlabotu degvielas patēriņu un samazinātu kopējo CO2 izmešu apjomu. [1] Turklāt, lai samazinātu automobiļa svaru un vēl vairāk uzlabotu tā veiktspēju, durvīs, dzinēja pārsegā un spārnos ir izmantots alumīnijs.

[1] Degvielas patēriņš (kombinētais): 6,4 – 7,2 l/100 km; CO₂ izmešu apjoms (kombinētais): 144 – 163 g/km.

[2] e-POWER versija būs pieejama 2022. gadā. Šī versija būs pieejama noteiktiem aprīkojuma līmeņiem.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).