all new Nissan Townstar

PIEVIENOJIETIES 100% elektriskā NISSAN TOWNSTAR INTERESENTU PULKAM!

Neatkarīgi no tā, vai Jūs to vēlaties savam uzņēmumam vai ģimenei, pilnīgi jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar Jums palīdzēs visos darbos un uzdevumos. Aizpildiet zemāk redzamo anketu, un mēs Jums nosūtīsim jaunāko un aktuālāko informāciju par elektrisko Townstar tiklīdz tā būs pieejama!

Jūsu vārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem.

Jūsu uzvārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem. 

Kādēļ Jums jākopīgo savi personas dati?

Jūsu personas datu kopīgošana ļauj Nissan Nordic Europe Oy Latvijas filiālei, pildot datu pārziņa funkcijas (jo īpaši ar mūsu dīleru starpniecību), nosūtīt Jums būtisku informāciju par mūsu automobiļiem un pakalpojumiem, novērtēt pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas un reklāmas efektivitāti, uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī Jūsu iepriekšējas piekrišanas saņemšanas gadījumā nosūtīt Jums personalizētas reklāmas par mūsu automobiļiem un ar tiem saistītajiem pakalpojumiem.

Ar ko mēs to kopīgojam?

Pildot neatkarīgā datu pārziņa funkcijas, mēs kopīgojam Jūsu personas datus tikai ar Nissan dīleriem un pakalpojumu sniedzējiem un citiem Nissan Group uzņēmumiem. Tādējādi Jūsu dati var tikt kopīgoti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, taču mēs īstenojam visus nepieciešamos pasākumus, lai tos aizsargātu.

Jūsu tiesības.

Jūs varat saņemt savus personas datus strukturētā un standartizētā formātā. Tāpat Jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi, kā arī pieprasīt to grozīšanu vai piekļuves ierobežošanu vai bloķēšanu tiem.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt savas preferences attiecībā uz to, kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati, nosūtot e-pasta ziņojumu uz šo adresi: latvia@nissan-services.eu

Priecājamies, ka Jūs esat mūsu apmeklētāju vidū. Aicinām Jūs kopīgot savus personas datus. Jūsu personas datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte.

Jūs varat pārdomāt jebkurā laikā, sekojot mūsu ziņojumos iekļautajai abonēšanas atteikuma saitei. Plašāka informācija par Nissan datu privātumu ir pieejama, nospiežot šeit.

*Obligāti aizpildāmie lauki.