Savienojieties ar pasauli sev apkārt!

Nissan Qashqai ir Jūsu uzticamais partneris, kas bagātīgi aprīkots ar modernām tehnoloģijām. Ar Jūsu balss spēku vai vienkāršu pieskārienu, Jūs būsiet pārsteigts par to, ko varat izdarīt.

Dariet lietas ātrāk un efektīvāk!

ESIET NEPĀRTRAUKTĀ SAVIENOJAMĪBĀ!

Bezvadu Apple CarPlayᵀᴹ, Android Auto un uzlāde

Izvairieties no vadu jucekļa savā automobilī, pateicoties bezvadu savienojumam!


Izmantojiet bezvadu Apple CarPlayᵀᴹ un Android Auto, lai ērti savienotu savu viedtālruni ar savu automobili, kā arī izmantojiet ērto viedtālruņa bezvadu uzlādes iespēju!

Nissan Qashqai bezvadu uzlāde.

[1] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem, kuri attiecas uz Nissan tehnoloģijām!

[2] Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili. Lai izmantotu NissanConnect pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte. 

[3] Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).

[4] Lai lietotu šīs funkcijas, ir nepieciešams Amazon® / Google™ konts. Alexa Built-In nodrošina Amazon.com, Inc., un tā var nebūt pieejama visur. Google Assistant™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Alexa Built-In un Google Assistant™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejamas visas vai atsevišķas Alexa Built-In un / vai Google Assistant ™ funkcijas.

[5] Apple CarPlay nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Apple CarPlay var nebūt pieejams Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas tā funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay funkcijas.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).