Atskaņojiet savu mūziku un maršruta norādījumus, nenovēršot skatu no ceļa, pateicoties uzlabotajām NissanConnect sistēmas funkcijām un aplikācijām! No vienkāršākas maršrutu plānošanas ar Google “Send-To-Car”, no navigācijas līdz mūzikai, no drošības līdz meklēšanas funkcijai – nav labāka veida, kā izbaudīt braucienu.

NissanConnect iezīmes

CITAS NISSANCONNECT IEZĪMES

MOBILĀ TĀLRUŅA SAVIENOJUMS.

Bluetooth® savienojums ar saderīgu viedtālruni iekļauj piekļuvi Jūsu tālruņa kontaktu sarakstam, lai varētu viegli veikt, saņemt un noraidīt tālruņa zvanus tieši no Jūsu automobiļa informatīvi izklaidējošās sistēmas.

INTUITĪVA SASKARNE.

Skārienjutīgs ekrāns ar pretatspīduma pārklājumu un mīkstas pogas atvieglo piekļuvi Jums nepieciešamajām funkcijām brauciena laikā. Cietās pogas nodrošina piekļuvi populārākajām funkcijām, veicinot ātrumu, ērtības un drošību.

UZLABOTAS NAVIGĀCIJAS IESPĒJAS.

Detalizēti dinamiskās navigācijas norādījumi ietver brīdinājumus par ceļa līkumiem un ātruma pārsniegšanu, nobrauktuvju skatu un braukšanas joslu norādes drošākai un informētākai braukšanai.

UZLABOTA AUDIO SISTĒMA.

DAB digitālais radio, interneta radio un mūzikas straumēšana, izmantojot noteiktas aplikācijas, Bluetooth® un USB savienojamību, “Cover Art” displeju.

ESIET SAVIENOJAMĪBĀ!

NissanConnect paver informācijas pasauli Jūsu automobilī. Interešu objekti, satiksmes, autostāvvietu un degvielas informācija, kā arī ziņas un sociālo plašsaziņas līdzekļu atjauninājumi.