NissanConnect sistēmas ar viedtālruņa aplikācijām papildu iezīmes

JŪSU NISSAN AUTOMOBILIS UN JŪSU VIEDTĀLRUNIS NEVAINOJAMĀ SASKAŅĀ.

NissanConnect aplikācija viedtālrunī nodrošina ātru un ērtu piekļuvi noteiktām aplikācijām. Pēc viedtālruņa savienošanas ar automobili (izmantojot Bluetooth vai USB savienojumu) šīm aplikācijām var piekļūt, izmantojot vadības slēdžus uz stūres vai skārienjutīgo ekrānu, kas ļauj izbaudīt brīvroku savienojamības priekšrocības.

INTUITĪVA SASKARNE.

Skārienjutīgais ekrāns ar pretatspīduma pārklājumu apvienojumā ar tūlītēju piekļuvi svarīgākajām funkcijām, izmantojot vienu pogu, padara šo sistēmu vienkārši un ērti lietojamu un veicina drošību, jo Jums nav jānovērš skatiens no ceļa.

“GOOGLE SEND-TO-CAR” FUNKCIJA.

Ar “Google Send-to-Car” varat izplānot savu dienu pirms dodaties prom no mājām. Izplānojiet savu maršrutu, nosūtiet to uz savu automobili, izmantojot “Google Send-to-Car” funkciju (pieejama tikai noteiktās valstīs), un varat doties ceļā!

UZLABOTAS NAVIGĀCIJAS IESPĒJAS.

Satelīta navigācija ar detalizētām norādēm un virkni dažādu drošības funkciju: brīdinājumi par ceļa līkumiem un ātruma pārsniegšanu, nobrauktuvju skats un braukšanas joslu norādes.

UZLABOTA AUDIO SISTĒMA.

Straumējiet interneta radio un mūziku, izmantojot noteiktas aplikācijas, vai savienojiet savu tālruni, izmantojot Bluetooth® vai USB, un piekļūstiet savai mūzikas bibliotēkai! Klausīšanās baudu papildinās “Cover Art” un digitālās audio pārraides (DAB) radio.

ESIET SAVIENOJAMĪBĀ!

NissanConnect sistēma ar viedtālruņa aplikācijām ļauj automobiļa ekrānā izmantot meklēšanas funkciju un skatīt informāciju par satiksmi, ziņām un sociālajiem tīkliem, kā arī automobiļa novietošanas un citām iespējām.