NISSANCONNECT EV IESPĒJU DETALIZĒTS IZKLĀSTS

Pievienojiet savu viedtālruni, lai izbaudītu mobilitāti ar uzlabotām savienojamības iespējām!

iPhone un Android operētājsistēmām paredzētā NissanConnect EV aplikācija atvieglo elektroautomobiļa pārvaldību, kad vien ir iespējams izmantot viedtālruni. Tā acumirklī piedāvā nepieciešamos rīkus uzlādes līmeņa pārbaudei, uzlādes uzsākšanai, klimata kontroles ieslēgšanai un izslēgšanai, paredzamā nobraucamā attāluma pārbaudei un citām iespējām.

Digitālā audio ierīce.

Izmantojot automobiļa informatīvi izklaidējošās sistēmas ekrānu, savienojot savu tālruni ar USB vai Bluetooth, Jūsu atskaņošanas saraksts un izvēlētie tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi vienmēr būs Jums pa rokai.

NissanConnect EV maršruta plānotājs.

NissanConnect EV un tā maršruta plānotājs sniedz Jums informāciju par tuvumā esošajām uzlādes stacijām, kā arī piemeklē labāko maršrutu līdz tuvākajai uzlādes stacijai. Objektu atrašanās vietas tiek regulāri atjauninātas, turklāt Jūs varat arī manuāli lejupielādēt atjauninājumus ar aktuālāko informāciju. Ja automobiļa akumulatora uzlādes līmenis ir mazāks nekā 15%, sistēma automātiski lejupielādēs informāciju par tuvumā esošajām uzlādes stacijām un palīdzēs tur nokļūt. 

Braucienu vēsture.

Braucienu vēstures dati ir noderīgi ikdienā, sniedzot informāciju par Jūsu braucienu energoefektivitāti un maršrutiem (tie tiek augšupielādēti ik dienu), kā arī par Jūsu braukšanas stilu un elektroenerģijas lietojumu. Šo informāciju varat izmantot turpmākiem braucieniem.

Novērtējums.

Apskatiet savu novērtējumu atbilstoši dažādiem kritērijiem, salīdzinot ar citiem autovadītājiem visā pasaulē! Novērtējums tiek piešķirts dienas, mēneša un nedēļas periodā. Reģistrējieties, lai Jūsu dati tiktu iekļauti globālajā novērtējumā un Jūs varētu piedalīties draudzīgā sacensībā!

Virtuālie ""Eco" koki".

Apskatiet informāciju par to, cik virtuālo ""Eco" koku" ir iegūts, un kā Nissan elektroautomobiļu vadītāji palīdz samazināt CO₂ izmešu apjomu Jūsu valstī un visā pasaulē!

Brīdinājums un atgādinājumi par automobiļa tehnisko apkopi.

Saņemiet brīdinājumus un atgādinājumus savā You+Nissan portāla kontā un NissanConnect EV aplikācijā, tuvojoties automobiļa tehniskās apkopes laikam!

Atgādinājums pa pieslēgšanos uzlādei.

Saglabājiet atmiņā savas iecienītās uzlādes stacijas, un Jūsu automobilis informēs Jūs par tuvošanos šai vietai un atgādinās par pieslēgšanos uzlādei!

Paziņojumi – akumulatora apsildes ieslēgšana un izslēgšana.

Ieslēdzoties akumulatora apsildei, parādīsies attiecīgs paziņojums.