Man pieder Nissan automobilis ar navigācijas sistēmu. Vai es kvalificējos dalībai Nissan MapCare™ programmā?

Nissan MapCare™ programma piedāvā NissanConnect navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus 3 gadus (1 SD kartes atjauninājums gadā) bez maksas šādiem Nissan automobiļu modeļiem: Nissan QASHQAI (J11), X-TRAIL (T32), JUKE (F15), PULSAR (C13), NAVARA (D23), MICRA (K13, K14), NOTE (E12), kuru ražotāja garantijas spēkā stāšanās datums ir pēc 2016. gada 15. jūnija.

Ja es nekvalificējos dalībai Nissan MapCare™ programmā, kā es varu saņemt navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus savam automobilim?

Jūs varat apmeklēt Nissan veikalu tiešsaistē, lai iegādātos navigācijas sistēmas karšu atjauninājumu, un Jums to vajadzēs instalēt sava automobiļa navigācijas sistēmā pašam. Tā ir vienkārša procedūra, un instrukcija ir pieejama kopā ar produktu. Jūs varat arī veikt pasūtījumu tieši pie sava Nissan dīlera, kas visu nokārtos Jūsu vietā.

Vai varu ar Nissan MapCare™ programmu patstāvīgi atjaunināt sava Nissan automobiļa navigācijas sistēmu?

Nissan MapCare™ programmas ietvaros navigācijas sistēmas atjaunināšanu veic dīleris. Vispirms viņš pārliecināsies, vai konkrētais automobilis ir ietverts šajā programmā, un tad atbilstoši rīkosies. Viss šis process tiks veikts pilnīgi bez maksas.

Cik reižu varu veikt sava Nissan automobiļa navigācijas sistēmas atjaunināšanu Nissan MapCare™ programmas ietvaros?

Nissan MapCare™ programma ietver maksimāli trīs karšu atjauninājumus – reizi gadā, līdz automobiļa trešā gada beigām.

Kā es saņemšu informāciju par to, ka Nissan MapCare™ programmas ietvaros ir pieejams jauns navigācijas sistēmas karšu atjauninājums?

Jūsu Nissan dīleris ar Jums sazināsies, kad būs pieejams sistēmas atjauninājums. Lūdzu, pārliecinieties par to, ka Jūs esat piereģistrējies Nissan lojalitātes programmas portālā – You+Nissan, norādot savu kontaktinformāciju! Ja vēlaties, Jūs varat arī pats pavaicāt savam Nissan dīlerim, vai Jūsu automobilim nav pieejams navigācijas sistēmas karšu atjauninājums.

Kā Nissan MapCare™ programma man palīdz?

Ik gadu izmaiņas skar vidēji 15% ceļu un kartē attēloto interešu objektu. Parasti vienreizēja karšu atjaunināšana ir dārga, tāpēc Nissan uzņemas šīs rūpes Jūsu vietā uz trīs gadu periodu.

Kas notiek gadījumā, ja pārdodu savu automobili?

Dalība programmā ir pieejama, pamatojoties uz automobiļa šasijas numuru (VIN). Tādējādi programma automātiski ir pieejama jaunajam automobiļa īpašniekam, būtiski palielinot Jūsu automobiļa pārdošanas vērtību (ar ierobežojumu trim karšu atjauninājumiem līdz automobiļa trešā lietošanas gada beigām).

Es iegādājos lietotu Nissan automobili ar NissanConnect sistēmu. Kā varu pārliecināties, ka Nissan MapCare™ programma ir pieejama manam automobilim?

Jums ir jāvaicā savam Nissan dīlerim, vai Jūsu automobiļa šasijas numurs (VIN) atbilst dalībai šajā programmā un cik sistēmas atjauninājumu Jums ir pieejami. Jūsu Nissan dīleris parūpēsies par to, lai Jūs tiktu iekļauts sistēmā turpmāku atjauninājumu saņemšanai.

Vai varu pagarināt dalību programmā gadījumā, ja esmu izlaidis kādu Nissan MapCare™ programmas atjauninājumu?

Nē, nav iespējams pieteikties programmas pagarinājumam uz papildu gadu, ja kādu gadu ir izlaists sistēmas atjauninājums.