CITAS CARWINGS IEZĪMES

PIEVIENOJIET SAVU VIEDTĀLRUNI, LAI IZBAUDĪTU MOBILITĀTI AR UZLABOTĀM SAVIENOJAMĪBAS IESPĒJĀM!

iPhone un Android viedtālruņiem paredzētā NissanConnect EV aplikācija atvieglo elektroautomobiļa pārvaldību. Tā acumirklī piedāvā nepieciešamos rīkus automobiļa uzlādes līmeņa pārbaudei, uzlādes uzsākšanai, klimata kontroles ieslēgšanai un izslēgšanai, paredzamā nobraucamā attāluma pārbaudei un citām iespējām – tieši Jūsu viedtālrunī.

DIGITĀLĀ AUDIO IERĪCE.

Izmantojot automobiļa informatīvi izklaidējošās sistēmas ekrānu, savienojot savu tālruni ar USB vai Bluetooth, Jūsu atskaņošanas saraksts un izvēlētie tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi vienmēr būs Jums pa rokai.

EFEKTĪVĀKA BRAUKŠANA.

Detalizēta informācija, tostarp par elektroautomobiļa akumulatora enerģijas patēriņu, braukšanas efektivitāti un nobraucamo attālumu, ļauj Jūsu automobilim Jūs pastāvīgi informēt brauciena laikā, lai Jūs ar vienu uzlādes reizi varētu nobraukt vairāk kilometru.

CARWINGS MARŠRUTA PLĀNOTĀJS.

Carwings un tā maršruta plānotājs sniedz Jums informāciju par tuvumā esošajām uzlādes stacijām, kā arī piemeklē labāko maršrutu līdz tuvākajai uzlādes stacijai. Objektu atrašanās vietas tiek regulāri atjauninātas, turklāt Jūs varat arī manuāli lejupielādēt atjauninājumus ar aktuālāko informāciju. Ja automobiļa akumulatora uzlādes līmenis ir mazāks nekā 15%, sistēma automātiski lejupielādēs informāciju par tuvumā esošajām uzlādes stacijām un palīdzēs tur nokļūt.

BRAUCIENU VĒSTURE.

Braucienu vēstures dati ir noderīgi ikdienā, sniedzot informāciju par Jūsu braucienu energoefektivitāti un maršrutiem (tie tiek augšupielādēti ik dienu), kā arī par Jūsu braukšanas stilu un elektroenerģijas lietojumu. Šo informāciju varat izmantot turpmākiem braucieniem.

NOVĒRTĒJUMS.

Apskatiet savu novērtējumu atbilstoši dažādiem kritērijiem, salīdzinot ar citiem autovadītājiem visā pasaulē! Novērtējums tiek piešķirts dienas, mēneša un nedēļas periodā. Reģistrējieties, lai Jūsu dati tiktu iekļauti globālajā novērtējumā un Jūs varētu piedalīties draudzīgās sacensībā ar citiem elektroautomobiļu īpašniekiem!

VIRTUĀLIE ""ECO" KOKI".

Apskatiet informāciju par to, kā Nissan elektroautomobiļu vadītāji palīdz samazināt CO₂ izmešu apjomu Jūsu valstī un visā pasaulē, pielīdzinot rezultātus koku skaitam, kāds būtu nepieciešams, lai absorbētu attiecīgo CO₂ izmešu apjomu!