Kā lēmumu pieņēmējs, Jūs labi zināt, ka katram uzņēmumam ir īpašas vajadzības. Tas attiecas arī uz automobiļiem, kas tiek izmantoti biznesa vajadzībām.

Mēs – Nissan, izprotam dažādu uzņēmumu un organizāciju vienmēr mainīgās vajadzības. Nissan komanda pielāgojas Jūsu uzņēmuma vajadzībām nevis otrādi. 

Nissan automobiļu modeļu klāsts piedāvā gan praktiskus un ekonomiskus pilsētas automobiļus, gan nepārspējamus, modernus krosoverus un 100% elektriskus automobiļus.

Ar mums Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs par visu esam parūpējušies! Visiem jaunajiem Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektriskajiem automobiļiem ir 5 gadu / 100 000 km garantija* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), 3 gadus ietverot arī Nissan Assistance – Nissan tehniskās palīdzības dienesta, pakalpojumus visā Eiropā.

Ar Nissan 5★ pagarināto garantiju Jūs varat pagarināt savu sirdsmieru uz ilgāku laiku un/vai nobraukumu. Papildus tam Jūs varat pasargāt savu Nissan autoparku ar īpaši Nissan automobiļiem radīto Nissan Apdrošināšanu, savukārt, Nissan servisa un tehniskās apkopes līgums palīdzēs Jums ietaupīt naudu un kontrolēt budžetu, vienmēr jau iepriekš zinot, kādas būs tehnisko apkopju izmaksas. Mūsu oficiālo Nissan dīleru tīkls garantē, ka labākā automobiļu uzturēšana un aprūpe Jums vienmēr būs ērti sasniedzama. Atbilstoši Jūsu Nissan autoparka vajadzībām ir pieejams arī plašs Nissan oriģinālo aksesuāru un papildaprīkojuma klāsts, kas ļaus Jums pielāgot automobiļus savam stilam, aizsargāt tos un padarīt Jūsu ikdienas darbu vēl efektīvāku. Šo visu Jūs varat iekļaut Nissan Finance automobiļu finansēšanas līgumā, iegūstot pilnu produktu un pakalpojumu paketi un pilnīgu sirdsmieru.

Mēs esam lepni piedāvāt šo un vēl vairāk. Jūs zināt savas vajadzības, mēs radīsim Jums vispiemērotākos risinājumus un nodrošināsim Jums visaugstākā līmeņa apkalpošanu. Mēs vēlamies Jums nodrošināt konkurētspējīgāko piedāvājumu tirgū! Lai to saņemtu, sazinieties ar mums jau tagad!

Esat ieinteresēts? Uzziniet vairāk!

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.