ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan QASHQAI, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – papildu 1 gada Nissan 5★ pagarināto garantiju bez maksas.

UZZINIET VAIRĀK PAR NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI AR JAUNU VĒL JAUDĪGĀKU DZINĒJU TIKAI NO 16 900 €!

Nissan QASHQAI - iegūstiet vairāk!

NISSAN QASHQAI AR JAUNU UN VĒL JAUDĪGĀKU DZINĒJU!

Nissan QASHQAI tagad ir aprīkots ar jaunu 1.3 litru benzīna dzinēju, kas ir jaudīgāks un tam ir mazāks degvielas patēriņš un CO2 izmešu apjoms. 

Ir pieejamas 3 versijas 1.3 litru benzīna dzinējam:

- 140 ZS ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu

- 160 ZS ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu

- 160 ZS ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu

Tāpat arī ir iespēja izvēlēties jaunu 1.5 litru dīzeļa dzinēju:

- 115 ZS 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu

QASHQAI ir viens no krosoveru segmenta veidotajiem automobiļu industrijā. Jau kopš pirmsākumiem Nissan QASHQAI ir bijis populārākais automobiļu modelis savā segmentā unļoti iecienīts modelis Latvijā. 

JAUNAIS NISSAN QASHQAI AR JAUNO UN VĒL JAUDĪGĀKU DZINĒJU NO 16 900 €!

*Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan QASHQAI vidējais degvielas patēriņš: 5,3 – 7,9 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 140 – 163 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – papildu 1 gada Nissan 5★ garantija (1 g. / līdz 100 000 km kopējam nobraukumam, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) klienta jaunajam Nissan automobilim, ir pieejams papildus Nissan QASHQAI īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+.