ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

UZZINIET VAIRĀK PAR NISSAN QASHQAI IZVEIDOT SAVU NISSAN QASHQAI

BAGĀTĪGI APRĪKOTS QASHQAI AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU 22 990 €!

AR 5 GADU GARANTIJU!*

QASHQAI ir viens no krosoveru segmenta veidotājiem automobiļu industrijā. Jau kopš pirmsākumiem Nissan QASHQAI ir bijis populārākais automobiļu modelis savā segmentā un kopā ir pārdoti vairāk nekā 5 000 Nissan QASHQAI Latvijā.

Izvēlies krosoveru pionieri un ielu karali QASHQAI ar automātisko pārnesumkārbu un bagātīgu aprīkojumu sākot tikai no 22 990 €.  

QASHQAI sniedz Jums pašu labāko:

- Jaunu un jaudīgu dzinēju;

- Automātisko divsajūgu (DCT) ātrumkārbu;

- Krosovera dizaina priekšrocības;

- Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģiju palīgsistēmas drošākai un bezrūpīgākai braukšanai;

- Jauno NissanConnect informatīvi izklaidējošo sistēmu ar Apple CarPlay un Android Auto;

- Un daudzas citas priekšrocības un ieguvumus.

 

BAGĀTĪGI APRĪKOTS QASHQAI AR AUTOMĀTISKO DIVSAJŪGU (DCT) ĀTRUMKĀRBU UN 5 GADU GARANTIJU* TIKAI NO 22 990 €!

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan QASHQAI vidējais degvielas patēriņš: 5,3 – 7,2 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 139 – 183 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas, ir pieejams papildus Nissan QASHQAI īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+. 

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.