Nissan Micra Around View Monitor in Action

ESIET PĀRLIECINĀTĀKS,
AIZRAUTĪGĀKS UN LIELĀKĀ SAVIENOJAMĪBĀ!Nissan Micra Intelligent Lane Intervention

INTELIĢENTĀ NEJAUŠAS BRAUKŠANAS JOSLAS MAIŅAS NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA.

Šī sistēma konstatē, ja Jūs nejauši sākat izbraukt no savas braukšanas joslas, par to iepriekš nenorādot. Tā Jūs brīdina un aktivizē nepieciešamās bremzes, lai Jūs droši atgrieztos savā braukšanas joslā. 

 

 

  Brīdina Jūs! 

  Aktivizē nepieciešamās bremzes, lai Jūs paliktu savā braukšanas joslā!

Nissan MICRA inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma.

INTELIĢENTĀ ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA.

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma uzrauga Jūsu braukšanas ātrumu, attālumu starp Jūsu automobili un priekšā esošo automobili un informē Jūs, ja jāsamazina braukšanas ātrums. Tā pat var aktivizēt ārkārtas bremzēšanas sistēmu un automātiski aktivizēt bremzes, lai novērstu frontālu sadursmi. Kad sistēma konstatē uz gājēju pārejas esošu gājēju, tā var pilnībā apturēt automobili.

Nissan MICRA tālo/tuvo gaismu palīgsistēma.

TĀLO/TUVO GAISMU PALĪGSISTĒMA.

Labāka redzamība naktī, neapžilbinot citus autovadītājus. Tālo/tuvo gaismu palīgsistēma automātiski ieslēdz tālās gaismas, kad Jums tās nepieciešamas, un pārslēdz tuvās gaismas, kad tā konstatē priekšā esošu transportlīdzekli. 


Nissan Micra Around View Monitor Parking

Inteliģentais apkārtskata monitors.

Nissan MICRA savā segmentā ekskluzīvais inteliģentais apkārtskata monitors padara iebraukšanu stāvvietā un manevrēšanu vieglāku par vieglu. Tas sniedz skatu uz Jūsu automobili un tā apkārtni no "putna lidojuma" skatupunkta, kā arī pēc izvēles parāda automobiļa priekšpuses, aizmugures un sāna skata tuvplānus dalītā ekrānā, lai palīdzētu Jums saglabāt savu godu, bamperus un riteņus neskartus.

 

 

  4 kameras.

 

  Skats no "putna lidojuma" skatupunkta.

Nissan MICRA ceļa zīmju atpazīšanas sistēma.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma.

Nissan MICRA palīdz ievērot noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus. Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma braucot nolasa ceļa zīmes un parāda braukšanas ātruma ierobežojumus digitālajā informācijas displejā. 

Nissan MICRA "aklās" zonas brīdinājuma sistēma.

"Aklās" zonas brīdinājuma sistēma.

Droši mainiet braukšanas joslu! Šī sistēma uzrauga Jūsu automobiļa "aklās" zonas un brīdina Jūs, ja konstatē kādā no tām kādu citu transportlīdzekli, ko Jūs varētu nepamanīt. 


Nissan MICRA palīgsistēmas braukšanas uzsākšanai kāpumā ilustrācija.

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā.

Esot stāvā kāpumā, kāds automobilis vienmēr atrodas pārāk tuvu, lai Jūs justos ērti. Par laimi, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā novērš Jūsu automobiļa ripošanu atpakaļ. Tā dažas sekundes saglabā bremžu spiedienu, dodot Jums pietiekami daudz laika, lai Jūs paspētu pārslēgties no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli. 

 

 

  Aktivizē bremzes kāpumā.

 

 Aktivizē bremzes uz 2 sekundēm.

Nissan MICRA aktīvās brauciena kontroles sistēmas ilustrācija.

Inteliģentā brauciena kontroles sistēma.

Bedres? Slikts ceļš? Lai padarītu braukšanu vienmērīgāku un komfortablāku, Nissan inteliģentā brauciena kontroles sistēma automātiski nedaudz aktivizē bremzes un pielāgot dzinēja griezes momentu.

Nissan MICRA Inteliģentās vilces kontroles sistēmas ilustrācija.

Inteliģentā vilces kontroles sistēma.

Izbaudiet ceļa līkumus, pateicoties automobiļa vieglajai vadāmībai! Inteliģentā vilces kontroles sistēma nosaka situāciju un, ja nepieciešams, atsevišķi piebremzē vajadzīgos riteņus, lai palīdzētu Jums līkumā ieņemt optimālu braukšanas trajektoriju.