Stefens Viltšīrs un jaunā Nissan MICRA

Dizains, kas zīmēts pēc atmiņas.

Vai jaunās Nissan MICRA dizains ir pietiekami iespaidīgs, lai to varētu iegaumēt tikai 60 sekunžu laikā? Mākslinieks Stefens Viltšīrs (Stephen Wiltshire) paveica tieši to "Zīmēts pēc viena acu uzmetiena" ("Drawn at First Sight") projekta ietvaros – virtuālajā realitātē pēc atmiņas uzzīmējot šo hečbeku, izmantojot Google Tilt Brush – rīku, ko viņš pirms tam nekad nebija lietojis.

SKULPTURĀLAS LĪNIJAS, SPORTISKAS PROPORCIJAS

Jaunā Nissan MICRA izceļas, raugoties no jebkura skatupunkta, pateicoties tās unikālajam veidolam – zemam un platam – skulpturālajām līnijām un modernajām detaļām.

DIZAINS BEZ KOMPROMISIEM

Forma, funkcijas un attieksme: papildus drosmīgajam izskatam jaunā Nissan MICRA ienes Jūsu dzīvē tik nepieciešamo komfortu un pārliecību – vienmēr tieši īstajā laikā un vietā.


Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.