Nissan LEAF uzlāde privātā garāžā

dodieties tālāk nekā jebkad agrāk
Attēliem ir ilustratīva nozīme. Dažos gadījumos fotoattēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams vai ir ierobežots atsevišķiem aprīkojuma līmeņiem.

1. Nobraucamā attāluma dati tiek iegūti laboratorijas testos atbilstoši Eiropas Savienības tiesību aktiem un ir paredzēti salīdzinājuma veikšanai starp automobiļiem. Šī informācija neattiecas uz vienu konkrētu automobili un nav uzskatāma par daļu no piedāvājuma. Šie skaitļi var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Šos rezultātus var ietekmēt automobiļu papildaprīkojums, apkope, braukšanas stils, ceļa apstākļi un laikapstākļi. Šie dati ir iegūti izmantojot WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru.

 

2. Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētais 180- 206; CO2-emisijas, kombinētās (g/km): 0. Braucot nerada CO2 emisijas.

 

3. ProPILOT sistēma ir pieejama tikai automobiļos ar automātisko transmisiju un sistēmas spējas nav neierobežotas. ProPILOT ir modernā autovadītāja braukšanas palīgsistēmas tehnoloģija, bet tā nevar novērst sadursmes. Funkciju ProPILOT ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem (kas atdalīti ar barjerām) un apzīmēti ar „Acis vaļā”/ „Rokas uz stūres”. Vadītāja pienākums ir nezaudēt uzmanību, vadīt drošā veidā un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

 

4. Norādītie dati attiecas uz 40 kWh (LEAF) un 62 kWh (LEAF e+) akumulatoriem. Laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tostarp no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās temperatūras uzlādes vietā. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir piemērots vairumam braucienu ikdienas dzīvē un aprīkots ar uzlādes aizsarglīdzekļiem, kas paredzēti akumulatora aizsardzībai biežu atkārtotu uzlādes sesiju laikā. Secīgu ātro uzlāžu laiks var būt ilgāks, ja akumulatora temperatūra aktivizē akumulatora aizsardzības tehnoloģiju.

 

5. Savienojuma izveidošanu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt tikai, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai.  Sistēma vienmēr jāizmanto, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Vadītāji drīkst izmantot sistēmu tikai tad, kad to darīt ir droši.  Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

 

6. Funkcijas reaģētspēju var ietekmēt vāja signāla uztveramība automobilī. Optimālai izmantošanai pārliecinieties, ka automobilī ir labs tīkla pārklājums.

 

7. Lai izmantotu NissanConnect Services pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, kā arī Jums jāreģistrējas NissanConnect un jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect aplikāciju, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu vai atsevišķs, iepriekš noslēgts mobilo sakaru pakalpojumu līgums ar Jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju. Uz visiem pakalpojumiem attiecas mobilā tīkla pārklājums.NissanConnect salona interneta pakalpojuma izmantošana ir iespējama ar integrēta bezvadu interneta savienojuma starpniecību. Datu plānus var iegādāties pie Jūsu izvēlēta ārēja mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja saskaņā ar tā noteikumiem un nosacījumiem (atkarībā no pieejamības Jūsu valstī). Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mājaslapu www.nissan.lv un vērsieties pie sava Nissan dīlera.

 

8. Atkarībā no automobiļa ražošanas gada, modeļa, aprīkojuma līmeņa, komplektācijas un izvēlētā papildaprīkojuma var atšķirties pieejamais iezīmju klāsts.


9. Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma nenovērš sadursmi. Skatiet lietotāja rokasgrāmatu, lai iepazītos ar drošības informāciju.