NISSAN LEAF

JA VĒLIES SAŅEMT JAUNĀKO INFORMĀCIJU PAR NISSAN LEAF, JŪS ESAT ĪSTAJĀ VIETĀ! VIENKĀRŠI IERAKSTIET VAJADZĪGOS DATUS UN NOKLIKŠĶINIET "VĒLOS SAŅEMT INFORMĀCIJU". JĀ, TAS IR TIK VIENKĀRŠI!

Ierobežota piedāvājuma modelis LEAF 3.ZERO e+

NISSAN LEAF

Inteliģentā braukšana ietver sevī ProPILOT* moderno autovadītāja palīgsistēmu un e-pedal funkciju tām dienām, kad viss, ko vēlaties, ir pārliecība vieglākam braucienam mājup.
Inteliģentā jauda piedāvā Jums trīs braukšanas režīmus un līdz pat 270 km** vai līdz pat 385 km** nobraucamā attāluma ar vienu uzlādi atkarībā no automobiļa versijas, ko Jūs esat izvēlējies.
Inteliģentā integrācija savienojas ar Jūsu viedtālruni, lai Jūsu braucieni ērti iegulst Jūsu delnā.

Jūsu vārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem.

Jūsu uzvārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem. 

Jūsu personas datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte.

Kādēļ Jums jākopīgo savi personas dati?

Jūsu personas datu kopīgošana ļauj Nissan Nordic Europe Oy Latvijas filiālei, pildot datu pārziņa funkcijas (jo īpaši ar mūsu dīleru starpniecību), nosūtīt Jums būtisku informāciju par mūsu automobiļiem un pakalpojumiem, novērtēt pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas un reklāmas efektivitāti, uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī Jūsu iepriekšējas piekrišanas saņemšanas gadījumā nosūtīt Jums personalizētas reklāmas par mūsu automobiļiem un ar tiem saistītajiem pakalpojumiem.

Ar ko mēs to kopīgojam?

Pildot neatkarīgā datu pārziņa funkcijas, mēs kopīgojam Jūsu personas datus tikai ar Nissan dīleriem un pakalpojumu sniedzējiem un citiem Nissan Group uzņēmumiem. Tādējādi Jūsu dati var tikt kopīgoti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, taču mēs īstenojam visus nepieciešamos pasākumus, lai tos aizsargātu.

Jūsu tiesības.

Jūs varat saņemt savus personas datus strukturētā un standartizētā formātā. Tāpat Jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi, kā arī pieprasīt to grozīšanu vai piekļuves ierobežošanu vai bloķēšanu tiem.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt savas preferences attiecībā uz to, kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati, nosūtot e-pasta ziņojumu uz šo adresi: latvia@nissan-services.eu

Priecājamies, ka Jūs esat mūsu apmeklētāju vidū. Aicinām Jūs kopīgot savus personas datus. Jūsu personas datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte:

Jūs varat pārdomāt jebkurā laikā, sekojot mūsu ziņojumos iekļautajai abonēšanas atteikuma saitei. Plašāka informācija par Nissan datu privātumu ir pieejama, nospiežot šeit.

*Obligāti aizpildāmie lauki.

Attēli ir parādīti vienīgi ilustratīvos nolūkos. Dažos gadījumos fotoattēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams vai ir ierobežots atsevišķiem aprīkojuma līmeņiem.

 

*Avots: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), 2018. modeļu gads, LEAF — 2018. gadā visbiežāk reģistrētais elektromobilis Eiropas Savienībā.

 

**Dati par attālumiem, ko var nobraukt ar vienu uzlādi, ir iegūti laboratorijas testos atbilstoši Eiropas Savienības tiesību aktiem, un tie nav paredzēti dažādu automobiļu veidu salīdzināšanai. Šī informācija neattiecas uz noteiktu automobili, un tā nav piedāvājuma daļa. Vērtības var neatspoguļot īstas braukšanas rezultātus. Oficiālos rezultātus var ietekmēt papildu aprīkojums, apkope, vadīšanas stils, ceļa apstākļi un laikapstākļi. Vērtības tika noteiktas ar jauno Vieglajiem transporta līdzekļiem paredzēto pasaules mēroga testa procedūru (WLTP, Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure).

 

***ProPILOT pieejams ierobežotam automobiļu klāstam. ProPILOT ir modernā autovadītāja braukšanas palīgsistēmas tehnoloģija, bet tā nevar novērst sadursmes. Funkciju ProPILOT ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem (kas atdalīti ar barjerām) un apzīmēti ar „Acis vaļā”/ „Rokas uz stūres”. Vadītāja pienākums ir nezaudēt uzmanību, vadīt drošā veidā un spēt jebkurā brīdī pārņemt transportlīdzekļa vadību.

 

****Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētais 180- 206; CO2-emisijas, kombinētās (g/km): 0. Braucot nerada CO2 emisijas.

 

*****Norādītie dati attiecas uz 40 kWh (LEAF) un 62 kWh (LEAF e+) akumulatoriem. Laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tostarp no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās temperatūras uzlādes vietā. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir piemērots vairumam braucienu ikdienas dzīvē un aprīkots ar uzlādes aizsarglīdzekļiem, kas paredzēti akumulatora aizsardzībai biežu atkārtotu uzlādes sesiju laikā. Secīgu ātro uzlāžu laiks var būt ilgāks, ja akumulatora temperatūra aktivizē akumulatora aizsardzības tehnoloģiju.

 

******Noteiktās Eiropas valstīs aplikācija netiek atbalstīta.