Izbaudiet jauno Nissan LEAF e+ 3.ZERO

Jaunais Nissan LEAF e+ 3.ZERO būs pieejami 5000 eksemplāros jau nākamajā vasarā Eiropā. Nissan LEAF e+ 3.ZERO piedāvā lielāku jaudu un lielāku norbaucamo attālumu, līdz pat 215 ZS un plānoto nobraucamo attālumu līdz pat 385 KM* ar vienu uzlādes reizi. Inteliģentā jauda, kas Jums piedāvā vēl vairāk iespējas un vēl vairāk kilometrus. Cena no 45 500 €. Pierakstieties jaunumiem un uzziniet pirmais.

Ierobežota piedāvājuma modelis LEAF 3.ZERO e+

JAUNAIS NISSAN LEAF e+ 3.ZERO

Nissan Inteliģentā mobilitāte apvieno ProPILOT* Advanced Drive-Assist™ un e-Pedal tehnoloģijas, kas vienmēr Jūs nogādās droši mājās. 

Inteliģentā jauda piedāvā nobraucamo attālumu līdz pat 385 km** un 3 dažādus braukšanas režīmus.
Ar inteliģento viedtālruņu savienojamību Jūs vienmēr esat savienots ar Jūsu Nissan LEAF.

Jūsu vārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem.

Jūsu uzvārds drīkst sastāvēt tikai no burtiem. 

Jūsu personas datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte.

Kādēļ Jums jākopīgo savi personas dati?

Jūsu personas datu kopīgošana ļauj Nissan Nordic Europe Oy Latvijas filiālei, pildot datu pārziņa funkcijas (jo īpaši ar mūsu dīleru starpniecību), nosūtīt Jums būtisku informāciju par mūsu automobiļiem un pakalpojumiem, novērtēt pārdošanas un pēcpārdošanas apkalpošanas un reklāmas efektivitāti, uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī Jūsu iepriekšējas piekrišanas saņemšanas gadījumā nosūtīt Jums personalizētas reklāmas par mūsu automobiļiem un ar tiem saistītajiem pakalpojumiem.

Ar ko mēs to kopīgojam?

Pildot neatkarīgā datu pārziņa funkcijas, mēs kopīgojam Jūsu personas datus tikai ar Nissan dīleriem un pakalpojumu sniedzējiem un citiem Nissan Group uzņēmumiem. Tādējādi Jūsu dati var tikt kopīgoti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, taču mēs īstenojam visus nepieciešamos pasākumus, lai tos aizsargātu.

Jūsu tiesības.

Jūs varat saņemt savus personas datus strukturētā un standartizētā formātā. Tāpat Jūs varat iebilst pret savu datu apstrādi, kā arī pieprasīt to grozīšanu vai piekļuves ierobežošanu vai bloķēšanu tiem.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt savas preferences attiecībā uz to, kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati, nosūtot e-pasta ziņojumu uz šo adresi: latvia@nissan-services.eu

Priecājamies, ka Jūs esat mūsu apmeklētāju vidū. Aicinām Jūs kopīgot savus personas datus. Jūsu personas datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte:

Jūs varat pārdomāt jebkurā laikā, sekojot mūsu ziņojumos iekļautajai abonēšanas atteikuma saitei. Plašāka informācija par Nissan datu privātumu ir pieejama, nospiežot šeit.

*Obligāti aizpildāmie lauki.

* ProPILOT ir pieejams noteiktiem automobiļu modeļiem un versijām. ProPILOT ir moderna autovadītāja palīgsistēma, tomēr tā nenovērš automobiļu sadursmi.ProPILOT funkciju ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem (kas atdalīti ar barjerām), ievērojot principu „Acis vaļā” / „Rokas uz stūres”.  Autovadītāja pienākums ir būt modram, braukt droši, kā arī jebkurā brīdī būt gatavam pārņemt automobiļa vadību.

**  Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētajā ciklā 180 - 206; CO2 emisijas kombinētajā ciklā (g/km): 0. Nulles CO2 izmešu līmenis braukšanas laikā (ja tiek izmantota eneģija no atjaunojamajiem resursiem). Nobraucamā attāluma dati tiek iegūti no pārbaudēm laboratorijā saskaņā ar ES likumiem un ir paredzēti
salīdzinājuma veikšanai starp automobiļiem. Šī informācija neattiecas uz vienu konkrētu automobili un nav uzskatāma par daļu no piedāvājuma. Šie skaitļi var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Šos rezultātus var ietekmēt automobiļu papildaprīkojums, uzturēšana, braukšanas stils un laika apstākļi. Šie dati ir iegūti izmantojot WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru.