Nissan LEAF uzlāde privātā garāžā

DODIETIES TĀLĀK NEKĀ JEBKAD AGRĀK!
[1] Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

[2] Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes apstākļiem, tostarp uzlādes ierīces veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras un izmantošanas vietas apkārtējās vides temperatūras. Nissan LEAF ir izstrādāts, lai atbalstītu lielāko daļu ikdienas braucienu, un aprīkots ar uzlādes aizsardzības tehnoloģijām, lai aizsargātu akumulatoru atkārtotas ātrās uzlādes gadījumos ar īsu laika intervālu. Ja akumulatora temperatūras dēļ tiek aktivizēta akumulatora aizsardzības tehnoloģija, secīgas ātrās uzlādes laiks var būt ilgāks.

[3] Norādītās vērtības ir attiecīgi Nissan LEAF 40 kWh un Nissan LEAF e+ 62 kWh akumulatoriem. Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes apstākļiem, tostarp uzlādes ierīces veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras un izmantošanas vietas apkārtējās vides temperatūras. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir izstrādāts, lai atbalstītu lielāko daļu ikdienas braucienu, un aprīkots ar uzlādes aizsardzības tehnoloģijām, lai aizsargātu akumulatoru atkārtotas ātrās uzlādes gadījumos ar īsu laika intervālu. Ja akumulatora temperatūras dēļ tiek aktivizēta akumulatora aizsardzības tehnoloģija, secīgas ātrās uzlādes laiks var būt ilgāks.

[4] Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu.

Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).