NEAIZSTĀJAMĀ NISSANCONNECT EV APLIKĀCIJA.

- Iestatiet ideālu gaisa temperatūru automobilī pirms iekāpjat tajā!

- Pārbaudiet nobraucamo attālumu un akumulatora uzlādes statusu! 

- Iestatiet taimeri, lai veiktu jaunā Nissan LEAF uzlādi tad, kad Jūs to vēlaties!

- Atrodiet tuvākās ātrās uzlādes stacijas!

PIELĀGOJIET INFORMĀCIJAS UN AUDIO PIEREDZI!

TEHNOLOĢIJA, KAS INFORMĒ UN IZKLAIDĒ.

Piekļūstiet nobraucamajam attālumam, enerģijas rādītājam, uzlādes laikam un visam Bluetooth audio saturam digitālajā informācijas displejā Jums piemērotā formātā!

PIELĀGOJAMAIS DISPLEJS SNIEDZ JUMS VISU INFORMĀCIJU TIEŠI JŪSU ACU PRIEKŠĀ

BAUDIET ENERGOEFEKTĪVĀS BOSE AUDIO SISTĒMAS SKANĒJUMU!

Izbaudiet apbrīnojamu skaņas kvalitāti, vienlaikus taupot enerģiju, pateicoties 7 maza izmēra, viegliem un stratēģiski izvietotiem skaļruņiem! BOSE eksperti ir radījuši audio sistēmu, kas iemieso tās pašas ekoloģiskās vērtības, ko jaunais Nissan LEAF.

Bluetooth

Brīvroku tālruņa zvani –

USB pieslēgvieta

Mūzika un uzlāde –

PROGRESĪVAS DROŠĪBAS IEZĪMES, KAS SNIEDZ JUMS SIRDSMIERU

TEHNOLOĢIJAS JŪSU DROŠĪBAI.

Jaunais Nissan LEAF ir aprīkots ar progresīvākajām Nissan tehnoloģijām, kas palīdzēs Jums labāk reaģēt uz satiksmes situācijām un justies drošāk uz ceļa. Uzziniet vairāk jaunā Nissan LEAF aprīkojuma un specifikācijas lapās!

PIECU ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS VĒRTĒJUMS

EIROPAS JAUNU AUTOMOBIĻU VĒRTĒŠANAS PROGRAMMA

2018. gadā Euro NCAP sāka izmantot jaunus testus automobiļu sadursmes scenāriju modelēšanai ar citiem auto, riteņbraucējiem un gājējiem. 

Jaunais Nissan LEAF ieguva 93 procentu lielu pieaugušo drošības vērtējumu un 86 procentus bērnu aizsardzības novērtējumu. Aprīkotajā ar vadītāja mūsdienīgām palīgsistēmām, optiskajām un radara tehnoloģijām, kas piedāvā tādus risinājumus kā gājēju atpazīšana, jaunajā Nissan LEAF ir realizēta ar Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām.

Jaunā Nissan LEAF vadītāji var baudīt drošāku, pārliecinošāku vadīšanas pieredzi, jo ir saņemts maksimālais piecu zvaigžņu Euro NCAP drošības vērtējums.