NULLES IZMEŠU LĪMENIS

PASAULES LĪDERIS 100% ELEKTRISKU
AUTOMOBIĻU JOMĀ.

100% elektriskais Nissan LEAF padara atbildīgu un ekonomisku braukšanu par realitāti.
Tas ir drošs, kluss un izceļas ar savu dizainu, mazām izmaksām un lielāku nobraucamo attālumu.

KLUSS, BET JAUDĪGS.

Jau no braukšanas uzsākšanas brīža, Jūs varat sajust ātru ātruma uzņemšanu, atsaucīgumu un vieglu manevrēšanu, pateicoties zemu novietotajam smaguma centram, tai pat laikā izbaudot klusumu automobiļa salonā bez vibrācijām. Ko Jūs vēl gaidāt? Izmēģiniet Nissan LEAF un pārliecinieties par to pats!

ZEMAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS.

Esot 100% elektroautomobiļa īpašnieks, Jūs varat atvadīties no degvielas uzpildes stacijām. Ar elektrisko automobili Jūsu braukšanas izmaksas būs tikai aptuveni 2 eiro uz 100 km. Pateicoties mazāk kustīgo detaļu, elektroautomobilim nebūs nepieciešama arī, piemēram, eļļas maiņa un citas lietas, kas ietvertas tradicionālo automobiļu ar iekšdedzes dzinējiem tehniskajās apkopēs. Papildus tam - izbaudiet arī valsts nodrošinātās priekšrocības un atvieglojumus elektroautomobiļu īpašniekiem!

BRAUCIET VĒL TĀLĀK - LĪDZ PAT 250 KM* NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS!

Jaunais, 100% elektriskais Nissan LEAF ar jauno 30 kWh akumulatoru nodrošina līdz pat 250 km (NEDC) ar vienu uzlādi nobraucamo attālumu. Jaunajam, 3. paaudzes 30 kWh akumulatoram ir arī jauna - 8 gadu / 160 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) akumulatora kapacitātes garantija (akumulators saglabās jaudu vismaz 9 iedaļu līmenī, saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī).

VAIRĀK VIETAS, LIELĀKS KOMFORTS

Komfortablajā un plašajā interjerā Jūsu rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas - šajā dinamiskajā elektromobilī nav nenozīmīgu sīkumu.

VAIRĀK KOMFORTA.

Par inovāciju jāuzskata arī piecvietīgais automobiļa salons un apsildāmie sēdekļi ar ādas apdari šādā visai kompaktā automobilī. Bet kādēļ apstāties pusceļā? Mēs esam radījuši sēdekļus, kas daļēji tiek gatavoti no pārstrādātām pudelēm. Stilīgi, moderni, komfortabli - tie ir ideāli piemēroti Nissan LEAF, jo, tieši tāpat kā inovatīvā elektriskā piedziņa, tie ir draudzīgi apkārtējai videi.

ENERGOEFEKTĪVA BOSE® AUDIO SISTĒMA.

Baudiet energoefektīvās Bose® audio sistēmas, kas ietilpst Tekna aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā, apbrīnojamo skaņas kvalitāti! Sevišķi viegla un kompakta, tā samazina enerģijas patēriņu gandrīz par 50%, un, tā kā šī sistēma ir speciāli radīta Nissan LEAF, Jūsu izjūtas būs līdzīgas koncertzālē izbaudītajām.

IPOD UN USB SAVIENOJAMĪBA.

iPod un USB savienojamība jau kļuvusi par standarta funkciju, lai Jūs varētu vienmēr piekļūt savai iecienītākajai mūzikai. Uz priekšu - izvēlieties savam garastāvoklim visatbilstošākās melodijas, pagrieziet skaļāk un dziediet līdzi!

NEZAUDĒJIET SAVIENOJUMU NEDZ AUTOMOBILĪ, NEDZ ĀRPUS TĀ!

Izbaudiet labākās NissanConnect EV funkcijas, komfortabli sēžot savā LEAF vai arī no sava viedtālruņa!

APKĀRTSKATA MONITORS.

Atpakaļskata kamera ievērojami atvieglo iebraukšanu stāvvietā. Apkārtskata monitors veido virtuālu skatu no "putna lidojuma" skatupunkta, kurā redzama tuvākā Nissan LEAF apkārtne, attēlojot to šķidro kristālu ekrānā. Iegūtais 360° skats palīdz novietot automobili stāvvietā arī tad, ja vietas ir ļoti maz.

NO SAVA VIEDTĀLRUŅA.

Pateicoties NissanConnect EV aplikācijai, Jūs varat ieprogrammēt vai uzsākt sava elektroautomobiļa uzlādi, noskaidrot akumulatora uzlādes statusu un nobraucamo attālumu, uzsildīt vai atdzesēt automobiļa salonu, kamēr notiek uzlāde, lai ietaupītu enerģiju pašam braucienam.

*Balstoties uz jauno Eiropas braukšanas ciklu (NEDC), jaunais Nissan LEAF ar 30 kWh akumulatoru ar pilnu uzlādi var nobraukt līdz pat 250 km. Faktiskais attālums var mainīties atkarībā no braukšanas stila, ceļa apstākļiem, gaisa kondicionēšanas sistēmas lietošanas un citiem faktoriem, kurus mēs nevaram ietekmēt.